Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

O Gondíky nepřijdete!

O Gondíky nepřijdete!
O Gondíky nepřijdete!
Zdroj: FTV Prima

Sourozenci Gondíkovi, kteří tvoří sehranou moderátorskou dvojici již mnoho let, přesídlili zcela nečekaně z jedné komerční televize na druhou.

Adéla a Dalibor po odchodu z Novy, ve které moderovali pořad pro kutily Loskuták a dříve ranní "snídaňový" pořad, přešli ke konkurenční Primě. Zde totiž již za dva týdny startuje jejich nový pořad Gondíci s.r.o., který bude zaměřen na bydlení, zahradu, design, zdraví, inspiraci, styl i zábavu.

"Naše témata vždy reflektují roční období. Velmi se těšíme na natáčení speciálů, kterými bychom chtěli náš nový pořad zpestřit. Na jaře se například budeme věnovat Velikonocům, v létě rybám a lodím, na podzim nás čekají zase sklípky a vinobraní. A možná i vycestujeme za hranice," uvádí Dalibor Gondík.

"Z okruhu témat, kterými se budeme v našem pořadu zabývat, se nejvíc těším na nápady od různých designérů a tipy na úpravy a renovaci bytů, zajímají mě i novinky na trhu," doplnila sestra Adéla.

"Těším se taky na inspiraci pro práci rukama, různé kreativní výtvarné činnosti, které pak můžu vyzkoušet doma s dcerkou. Na podobné věci mám docela trpělivost a baví mě," dodala.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky