Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Disney přetočí filmový hit Sám doma: Kdo se stane novým Kevinem McCallisterem?

Sám doma 1, 2
Sám doma 1, 2
Zdroj: Šíp
Sám doma 1, 2

Devadesátkový hit Sám doma si pamatuje každý. Ústřední postavou byl Kevin McCallister kterého ztvárnil Macaulay Culkin. Snímek chce v současné době přetočit studio Disney a ve vzduchu tedy visí otázka, kdo si malého klučinu zahraje nyní?

I když nejste zrovna fandové Kevina, na Vánoce se mu určitě nevyhnete. Komedie z roku 1990 u nás téměř zlidověla a studio Disney nyní chystá remake. Po koupi filmového studia 20th Century Fox na něj totiž získalo práva.

Disney sice potvrdilo, že natáčet se bude, ale kdo si nového Kevina zahraje, není úplně jasné. Nespočet příznivců by jistě ocenilo, kdyby se před kamerou opět objevil Macaulay Culkin, ale prozatím je to spíše nepravděpodobné. Respektive, pokud se Macaulaye podaří přesvědčit, aby na chvíli přerušil svůj "důchod", zahraje si v remaku pravděpodobně jen vedlejší roli. Nicméně i tak významnou a to nejen pro fanoušky prvních dílů Sám doma.

Vtip, který se nevyplatil

Po masivním úspěchu navíc kdysi propadl drogám a alkoholu. V současné době se zdá, že je v pořádku. Z připravovaného snímku si navíc vystřelil, když na Instagram přidal snímek, na kterém je rozvalený na gauči. Kromě jeho vyvaleného břicha, tam můžete vidět i pořádný nepořádek a čínské nudle. „Takhle by vypadal film Sám doma nyní,“ napsal k fotografii z legrace.

Veřejnost se k nové verzi vyjadřuje na sociálních sítích. Někteří jsou zásadně proti s tím, že není potřeba předělávat klasiku. „Proč chtějí zničit klasiku? Macaulay Culkin je moje dětství. Prostě nechte věci být, tak jak jsou,“ zní reakce na Twitteru. Jiní to naopak kvitují.

Společnost Disney získala práva na filmy Sám doma poté, co koupila studio 20th Century Fox. Po přetočení tradičního snímku se chce vrhnout i na další jako Noc v muzeu či Deník malého poseroutky. Remaky mají být lákadlem pro předplatitele streamovací služby s názvem Disney+. Informace přinesl deník The Sun.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky