Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Václav Noid Bárta: Z tlouštíka je atraktivní svalovec, ženy z něho šílí

Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
Zdroj: Jitka Krňanská
Václav Noid Bárta

Oblíbený zpěvák prošel během poslední doby obrovskou proměnou. Zatímco kdysi holdoval alkoholu a nezdravému životnímu stylu, teď je z něj úplně jiný člověk. Začal posilovat na vrcholové úrovni a během pandemie se dal na kutilství.

Není to tak dávno, kdy Václav Noid Bárta vymetal jeden večírek za druhým, pil jako duha a stravoval se zásadně ve řetězcích s rychlým občerstvením. Kromě toho před pár lety nebyl úplně spokojený. Muzikálový zpěvák si prošel rozvodem s bývalou ženou Gabrielou Dvořákovou, se kterou má dcerku Terezku.

Soutěží s Ivou Pazderkovou

Pak šel ale Bárta do sebe a začal se věnovat posilování. Cvičení pod dohledem zkušených trenérů zpěváka pohltilo natolik, až se společně s kamarádkou a herečkou Ivou Pazderkovou účastnil několika soutěží. Také proto Václav začal jíst úplně jinak a nadobro se vzdal alkoholu.

"Vlevo - 35 let, chlast, cigára, fast food, stres, nespokojenost, nervy. Vpravo - 40 let, abstinence, zdravá dietní strava, sport, klid, láska," okomentoval sám Noid trefně na sociální síti svoji proměnu, kterou před časem prošel. 

Svalnatý producent a hudebník přijel do Karlových Varů, aby tu představil pohádku Tajemství staré bambitky 2, která se v zimě dostane do kin. "Skvělá parta, úžasný režisér, celý štáb. Všichni byli v pozitivní náladě," popsal pro web expres.cz Václav. Ten si ve filmu nejen zahrál, ale také také pro snímek složil hudbu.

Jsem teď kutil Venciš

Když Bárta nemohl kvůli koronaviru hrát před diváky, dokázal si najít náhradní program i v domácí izolaci. "Při koroně jsem se dal na kutilství, takže jsem totálně překopal celou zahradu a celý barák. Jsem kutil Venciš," smál se muzikant, který je snad pořád dobře naladěný.

Václav aktuálně exceluje v muzikálu Jesus Christ Superstar, který uvádí Hudební divadlo Karlín, a hraje také v představení Sestra v akci. Tam se mimochodem potkává se svou bývalou ženou Lucií Bílou. Zpěvák žije s partnerkou Eliškou Grabcovou, se kterou má druhou dcerku Elišku. Pár by se prý vůbec nebránil dalšímu dítěti.

Vašek přijel do Varů představit novou pohádku Tajemství staré bambitky 2. Na snímku je s herečkou Veronikou Khek Kubařovou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU