Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikol Švantnerová se pochlubila ultrazvukem: S Antošem randí teprve rok!

Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Zdroj: Profimedia
Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová se o víkendu pochlubila fanouškům radostnou zprávou. Modelka je už několik měsíců v požehnaném stavu a otcem dítěte je její partner, movitý podnikatel Ondřej Antoš, se kterým se misska seznámila teprve před rokem. Pravou lásku potkala Nikol krátce poté, co se jí rozpadl dlouholetý vztah s fotbalistou Patrikem Dresslerem.

Nikol Švantnerová v roce 2015 získala titul Česká Miss a o práci v modelingu od té doby rozhodně neměla nouzi. Nyní si ale chystá hvězda dát od přehlídkových mol na nějaký čas pauzu.

Modelka je ve čtvrtém měsíci těhotenství a s novinkou se svěřila fanouškům na Instagramu. 

"Už pár měsíců nás děláš šťastnými," napsala Nikol Švantnerová a připojila romantický snímek s partnerem, na kterém drží v ruce ultrazvukový snímek miminka. Švantnerová je obvykle na své soukromí velice opatrná a například totožnost svého partnera tajila před světem dlouhé měsíce, než ho poprvé vyvedla do společnosti. 

Plod roční lásky

Před vztahem s Ondřejem Antošem randila Nikol Švantnerová dlouhých pět let s fotbalistou Patrikem Dresslerem. V době covidu se ale jejich vztah rozpadl. Dvojice si nechala důvody pro sebe, podle všeho ale měla v rozchodu hlavní roli pandemie, která hrdličky rozdělila.

Dressler si totiž přivydělával na stavbách a vztah udržovali na dálku. Fotbalista se pak odstěhoval do Hodonína a Nikol zůstala v Praze, čímž se jejich pouto definitivně zpřetrhalo. Krásná modelka ale po rozchodu dlouho netruchlila a našla útěchu v náruči Antoše, se kterým nyní čeká prvního potomka.

Novou lásku tehdy Švantnerová před médii úzkostlivě tajila a svého partnera vyvedla poprvé do společnosti teprve letos v květnu na Česko-Slovenském plese. Kvůli Antošovi se dokonce odstěhovala z Prahy do Olomouce. Nezbývá než dvojici popřát hlavně mnoho štěstí a budoucí mamince klidný průběh těhotenství.

Šťastní rodiče se pochlubili snímkem z ultrazvuku

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky