Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikol Švantnerová odhalila pohlaví miminka: Dostala nejkrásnější dárek k svátku

Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Zdroj: Profimedia
Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová v pátém měsíci těhotenství prozradila na Instagramu pohlaví svého miminka. Modelka uspořádala tzv. baby shower party ve velikém stylu, kde odtajnila zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka.

Nikol Švantnerová a její partner, podnikatel Ondřej Antoš, se již za pár měsíců dočkají prvního společného potomka.

Modelka je aktuálně v pátém měsíci těhotenství a pro rodinu a nejbližší přátele uspořádala takzvanou baby shower party. Tato oslava odhalení pohlaví miminka, která přišla z USA, je v Čechách stále populárnější, a to zejména u celebrit.

Nastávající rodiče během party odhalí propíchnutím balonku či vystřelením růžových, nebo modrých konfet pohlaví jejich potomka. Švantnerová se radostnou zprávu dozvěděla přesně v den svého svátku.

Je to holčička

Ve chvilce, kdy z krabice vypadly růžové balonky, Nikol Švantnerová propukla v radostný pláč. "Byl to ten nejkrásnější dárek k svátku," napsala dojatá budoucí maminka na Instagram.

Pro holčičku už mají Švantnerová s Antošem prý vybrané jméno prakticky od začátku jejich vztahu.

"Jména máme vymyšlená snad od prvních schůzek, co jsme spolu s přítelem randili. Takže jména máme vybraná, i když jsme ještě nevěděli, že spolu budeme mít dítě. Ale zatím neprozradíme," svěřila se nedávno modelka Idnesu.

Nikol Švantnerová čeká dceru

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky