Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikol Štíbrová překvapila: Přiznala bolest a trápení s muži

Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
Zdroj: Profimedia
Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová našla nedávno novou lásku a vypadá velice spokojeně, přesto ale přiznala, že si v minulosti prošla temným obdobím!

Nikol Štíbrová před dvěma lety odešla od svého partnera Martina Kyncla, se kterým byla dokonce zasnoubená. Herečka se prý snažila vztah udržet, nakonec se jí to ale nepodařilo, a ani syn Mathias dvojici neudržel pohromadě.

"Náš rozchod prolítnul bulvárem a lidi se mě začali ptát, jestli je to pravda. V jednom instastory jsem to potvrdila a tím to pro mě hasne. S Máťovým tatínkem  žijeme odděleně, to se stává. Ale že bych k tomu psala na Instagram dlouhé komentáře? To by mi přišlo divné," řekla tehdy Štíbrová webu Idnes.cz.

Rok a půl po rozchodu ale našla herečka opět štěstí, paradoxně s kamarádem, kterého znala dlouhých čtrnáct let!

Šťastná vedle nového přítele

"Vždy jsme se spolu jen bavili, líbil se mi, ale neměl o mě zájem. Až loni jsme se někde potkali a on chtěl jít na naší talk show 3v1. Řekla jsem mu, že tam chlapi nechodí, protože tam rozebíráme ženská témata a v podstatě na sebe všechno práskneme, ale on se objevil v Táboře. A asi, jak jsem na sebe všechno řekla, tak ho to konečně zaujalo a jsme spolu," svěřila se Nikol Štíbrová před časem, jak přišla k novému partnerovi. Dnes už jsou spolu téměř rok a evidentně jim vztah jen vzkvétá.

Před lety ale herečka nebyla zdaleka tak spokojená, jako je dnes, a se svůj příběh převyprávěla sledujícím na Instagramu. V minulosti totiž bojovala s váhou a odstupem času na toto období nevzpomíná zrovna v dobrém.

"Pořád se mě někdo ptá, "co mi tenkrát bylo", popřípadě "co mi je teď", že sem zhubla. Trápila sem se, ne že ne. Nejedla sem o nic víc než teď, ale prostě měla sem o 10 kilo víc. A čim víc sem měla v hlavě, že je nějakej problém, tim víc sem přibírala. Mimochodem, pro holku neni snad nic víc ponižujícího, než si o sobě číst každej tejden, jak strašně teď vypadá, tenhle bulvární bodyshaming je fakt peklíčko!" svěřila se Štíbrová fanouškům. Navíc prý vše ovlivnilo i její vztahy s muži.

S kily navíc si prý herečka užila

"Super se třeba chodit na rande s někým, kdo si ty články předtím detailně prostudoval.… Bolelo, tohle bolelo. Zhubla sem, až když sem to přestala mít v hlavě. Až když sem se tím přestala zabývat, číst si o sobě hnusy, řešit každý jídlo. Teď mám už pár let pokoj a i kdyby zase přišlo nějaký silnější obdobíčko, řekla bych, že už mi nějakých pár kilo navíc bude celkem u prdýlky. Mám v hlavě trochu jiný věci k řešení," zavzpomínala Nikol Štíbrová na bolestivé období.

Podporu herečce okamžitě vyjádřilo několik kolegů z branže, například Anička Slováčková, či Mahulena Bočanová! "Jsi krásná a byla jsi, a budeš!" 

Minulost ale nechala krásná Nikol Štíbrová za sebou! Nyní si užívá hlavně svého syna Mathiase a partnera Petra, se kterým je více než spokojená. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky