Nikol Štíbrová sice opustila svého snoubence Martina Kyncla, nejspíš to ale bylo správné rozhodnutí. Dnes je totiž šťastná jako nikdy dřív, a užívá si života naplno.

Když před třemi lety od svého partnera odcházela, jejich společný syn Matyáš měl pouhých pár měsíců. Život ale nakonec spojil herečku s kamarádem, kterého znala roky.

Cukrář Petr si dokázal srdce krásné blondýnky získat a je vidět, že milenci mají oči jen pro sebe. Že to oba berou velmi vážně, dokazuje i fakt, že se pustili do stavby společného domu!

Herečka mění svůj život od základů

S novým partnerem se Nikol Štíbrová rozhodla, že si splní jeden ze svých snů a to výstavbu domu! I když to není lehký úkol, dvojice se do toho vrhla po hlavě a důvodem je i neposedný potomek herečky.

Malý Mates je totiž dle slov Štíbrové hyperaktivní dítě, a tak oplocená zahrádka bude to nejlepší, co nově vytvořenou rodinku mohlo potkat! "Jo, mám hyperaktivní dítě. Na to nemusím mít odborný posudek, to vidím a slyším. Je plnej života, elánu, chuti objevovat, rozveselovat, sdílet... Vlastnost, která se mu v dospělosti bude hodit, ale u dětí z nějakého důvodu není žádoucí. Prostě neni. Mates neumí v klidu sedět ani minutu, když mluví, tak zpívá a křičí, když jde, tak rovnou běží," napsala nedávno Nikol všeříkající popisek.

Kromě nově vznikajícího bydlení se pustila herečka i do změn na sobě a na Instagramu odhalila svou zbrusu novou barvu vlasů.

Jen růžová to může být

Teplé dny a několikaměsíční pauza od kadeřníka nejspíš vyburcovaly Nikol k tomu, aby razantně změnila image.

Růžové vlasy si nechala udělat před pár dny a k fotografii přidala jako vždy vtipný popisek! "Odhlasovali ste si vodvaz, tak tady je. Moje babička navíc vždycky říkala “kdo se bojí, se*e v síni.” No a muj kamarád a kadeřník Lukáš se rozhodně nebojí!" pochlubila se herečka s výraznou změnou svým sledujícím.

Říká se, že ženy se většinou uchylují k novým účesům v dobách, kdy přichází velké životní zvraty! Že by se Štíbrová nechala inspirovat svou kamarádkou Veronikou Arichtevou a pustila se snovým přítelem do druhého potomka? Na odpověď si budeme muset ještě chvilku počkat...