Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je jí v patách! Nikol Štíbrová se stala maminkou, následovala Pártlovou

Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová
Zdroj: Profimedia
Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová porodila, a stala se tak dvojnásobnou maminkou. Z předchozího vztahu už má syna Matese, otcem novorozeného miminka je její manžel Petr Leitgeb. Štíbrová tak následovala svoji kamarádku Martinu Pártlovou, která přivedla na svět holčičku.

Trio 3v1. Začínaly jako ztřeštěné puberťačky, ale teď už jsou všechny maminky. Veronika Arichteva má syna Luku, Martina Pártlová má holčičku Stellu a Nikol Štíbrová syny Matese a nyní i Tobiase.

Jakožto zkušená maminka dva raubíře jistě zvládne. Výhodu má v tom, že porodila prakticky stejně s Pártlovou, takže mohou chodit na procházky společně.

Štíbrová zveřejnila snímek z porodního sálu na sociální síti, kde se to jen hemží gratulacemi. Hodně štěstí a zdraví, přejí jí lidé. U známé influencerky nebylo těhotenství ani svatba takovým překvapením, jelikož se vědělo, že někoho má. Jinak tomu bylo u Pártlové.

Doma bude mít dva raubíře

Ta veřejnosti způsobila šok, když před pár měsíci oznámila, že je těhotná. Nikdo totiž netušil, že má partnera. Je jím o čtrnáct let mladší Josef Vařeka.

„Rozřízli vlka a vytáhli Karkulku. Dnes jsme na světě přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment. Hluboce se klaním před Martinou Pártlovou, která nám ji dala. Celej porod něco hlásila, takže jsem ani nevěděl, že rodíme. Miluju vás obě. A odpusťte mi dnes menší mejdan,“ napsal Vařeka celý šťastný na Instagram.

To Štíbrová se slovy šetřila a napsala u fotky jen chlapcovo jméno s obrázkem srdíčka. Na miminko se jistě moc těšila a už se nemůže dočkat, až bude u ní doma ještě více živo, než je teď. I když kdo ví, zda to vůbec jde.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU