Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikol Štíbrová je konečně zase šťastná. Přiznala nového partnera.

Nikol Štíbrová je v současnosti opět zamilovaná
Nikol Štíbrová je v současnosti opět zamilovaná
Zdroj: Instagram
Nikol Štíbrová je v současnosti opět zamilovaná

Nikol Štíbrové to bohužel s otcem jejího syna Mathiase nevyšlo a tak skončila jako svobodná matka. Po více než dvou letech od rozchodu ale konečně potkala štěstí a bylo blíž, než si vůbec myslela!

Vztah Nikol Štíbrové s Martinem Kynclem trval několik a dvojice má syna Mathiase. Došlo dokonce na zásnuby, po narození potomka se ale dvojice odcizila natolik, že se Kyncl od rodiny odstěhoval.

Tehdy Štíbrová hovořila spíše o krizi s možným návratem a hlavní pro ni byla péče o malého Matýska.

"Zůstáváme rodiči našeho syna, a ano žijeme odděleně, jen jsem neměla potřebu o tom psát veřejně na Instagram," tvrdila tehdy herečka. Definitivní rozchod potvrdila Štíbrová v létě 2018, to už ale Kyncl bydlel několik měsíců odděleně. Po dlouhé pauze bez muže ale našla Nikol nové štěstí v náruči dlouholetého kamaráda.

Dva roky svobodná matka

Po rozchodu s Kynclem si Štíbrová uvědomila, že jejich vztah neměl pevný základ a byl proto předurčený k záhubě. "Řekla bych, že partnerství, která nemají pevné základy, nemůžou tak velkou změnu jako narození dítěte přežít," tvrdila tehdy s přesvědčením, že další vztahy už bude jiný.

Nikol se do nového vztahu nehnala a naopak si dala čas na správný výběr a světe div se, vypadá to, že skutečně našla. Překvapením však je, že se s panem "Božským" herečka zná téměř patnáct let.

Před pár dny nahrála Nikol Štíbrová fotku s tajemným fešákem a popsala jí velice vtipně: "Tak dobrý, máme ho." Naznačila tím, že se na snímku nachází její nový partner! Sympatický cukrář Leitgeb je dlouholetý kamarád herečky a jejich přátelství přerostlo v něco víc.

"Známe se čtrnáct let, už o sobě víme delší dobu. A teď jsme si řekli, že už jsme se oťukali dost, tak to spolu zkusíme," tetelila se Štíbrová blahem nad novým partnerem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky