Společně s nadcházející volbou prezidenta se mnohé z celebrit rozhodly podpořit své kandidáty na sociálních sítích a častokrát se za to setkávají s negativními hlasy. Někteří je totiž obviňují z toho, že bez honoráře by dané kandidáty influenceři vůbec veřejně nepodporovali. A toho se chytila i Agáta Hanychová.

Je mi z nich špatně

Agáta Hanychová pravidelně na svém Instagramu vysílá live streamy, ve kterých se svými sledujícími rozbírá takřka všechno. A tentokrát došla řeč i na volbu prezidenta. Jednoho z kandidátů, a to Danuši Nerudovou, ale modelka odsoudila. Tvrdila totiž, že Nerudová platí influencerům, aby ji sdíleli. „Ve svý prezidentský kampani, jasně, je to reklama jako reklama, nemůžeme jí to mít za zlý. Někdo si zaplatí billboardy, někdo influencery, mně je spíš špatně z těch influencerů, kteří si od ní nechali zaplatit,” prohlásila Hanychová.

Místo peněz kafe a věneček

Vůči tvrzení Agáty se rychle ohradila Nikol Leitgeb, která je jednou z těch, kdo právě Nerudovou na sociální síti veřejně podpořil. „Nejsme nikdo placenej za to, že napíšem na instáč, že bychom rádi viděli v čele státu někoho nám sympatickýho, ježiši. A věřím, že u podporovatelů generála to nebude jinak. Některý věci se obejdou bez peněz, holky, některý se dělaj jen tak od srdíčka,” uvedla na pravou míru Leitgeb na sociální síti.

V reakci pro eXtra.cz pak ještě se smíchem prohlásila, že namísto peněz dostala sladkou odměnu. „Já dostala za podporu kafe a věneček. A byl fakt dobrej!”

Související články