Nicole Vaidišová a Radek Štěpánek si poprvé řekli své ano u oltáře v roce 2010. Manželství ale nemělo dlouho trvání a po třech letech dvojice oznámila, že chystají rozvod.

Dlouho bez sebe ale Vaidišová a Štěpánek nevydrželi a po rozchodu zkoušeli vztah slepit, ani druhý pokus ale nebyl příliš úspěšný. "Jen zřídka mluvím o svém soukromém životě, ale chtěla bych vyjasnit jednu věc, nejsem ve vztahu, ani nechodím s bývalým manželem. Přeji mu jen to nejlepší, ale naše cesty nejsou propojeny. Jsem svobodná, šťastná a těším se, co mi osud přinese," napsala tehdy Vaidišová na svůj Instagram.

Po čase ale tenistka opět skončila v náruči svého exmanžela a v roce 2018 si dokonce zopakovali svatební obřad.

Do třetice to manželům vyšlo, radují se z narození druhé dcery

Vypadá to, že známé přísloví "do třetice všeho dobrého" funguje i v případě vztahu Nicole Vaidišové a Radka Štěpánka. Po několika rozchodech spolu hrdličky fungují lépe než kdy dřív.

Druhé těhotenství se podařilo manželům ututlat několik měsíců. "A je to tady… Rodina Štěpánků se brzy rozroste o dalšího člena," oznámili Radek i Nicole radostnou novinku na konci září. Na fotce z rodinné procházky odhalila bývalá tenistka zakulacené bříško. O pár týdnů později už se ozvali rovnou s fotografií z porodnice.

"Dostali jsme nejkrásnější předvánoční dárek, jaký jsme si kdy mohli přát. Vítej doma! MEDA 16. 12. 2021," pochlubil se pyšný dvojnásobný otec na sociální síti narozením dcery. Za celou redakci gratulujeme a přejeme dvojici mnoho štěstí do dalších let.

Nový přírůstek do rodiny přibyl pár dní před Vánoci

Související články