Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nicole Kidman se už zase svlékla, v novém seriálu si užívá s mladším zajíčkem

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Zdroj: Profimedia
Nicole Kidman

Patří mezi herečky, kterým nahota rozhodně není cizí. Pokud je to pro film opravdu důležité, pak Nicole Kidman bez problémů odhodí všechny svršky a ukáže svoji dokonale štíhlou postavu. Naposledy k tomu došlo v novém seriálu Úplně cizí lidé, ve kterém se hollywoodská hvězda oddávala mnoha postelovým hrátkám.

Pořádná erotika se sice objeví až ve čtvrtém díle, pak to ale vážně stojí za to. Australská herečka si v seriálu střihla roli ruské terapeutky Mashy, která se sblíží s mladším kolouškem v podání Mannyho Jacinta. Toho si diváci asi nejvíce pamatují z filmu Top Gun: Maverick.

Běhání mám jako koníček

Příběh seriálu se odehrává ve wellness resortu. Tam se půvabná herečka zřejmě cítila jako doma, protože pravidelně cvičí a běhání už považuje za svůj koníček.

"Ze sportu mě baví skoro všechno. Běhám, jezdím na kole, užívám si jógu. Dělám cokoli a všude na světě, kde zrovna jsem," uvedla před časem Kidman v rozhovoru pro deník Los Angeles Times.

Manžel ani neví, co dělám

Tvrdá dřina se ale Nicole vždycky vyplatí. I když jí bylo dávno padesát, klidně se před fanoušky odhalí. Kdekoho proto asi napadne, co na její žhavé sexuální scény říká její muž a hudebník Keith Urban.

"Můj manžel je umělec, takže tomu rozumí a příliš se ho to netýká," řekla Kidman magazínu E!’s Daily Pop. "Seriál vidí svěžíma očima poprvé až ve chvíli, kdy je už sestříhaný a hotový," vysvětlila Nicole.

Podle Kidmanové Urban nečte scénáře, a proto ani neví, co jeho žena zrovna točí. "Má svoji vlastní kariéru, které se plně věnuje. Vlastně ani pořádně neví, co přesně dělám," doplnila oscarová herečka.

Nicole jako novodobá guru. Herečka se na roli připravovala půl roku a dokonce po všech požadovala, aby jí oslovovali pouze jménem její postavy Mashy. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU