Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nicole Kidman: Bydlení herečky, která nestárne, zaujme nečekanou strohostí

Nicole Kidman
Nicole Kidman
Zdroj: Profimedia
Nicole Kidman

Nicole Kidman (52) je rok od roku krásnější a úspěšnější. S každou rolí ukáže dvaapadesátiletá herečka jinou rovinu a doma v šuplíku má ukrytá tajemství.

Nicole Kidman je označovaná jako australská herečka. Narodila se ale v havajském Honolulu a k protinožcům se přistěhovala s rodiči až ve třech letech. Pár let žila v Jihoafrické republice a nyní pendluje mezi New Yorkem, Los Angeles a milovaným Londýnem.

Nicole netroškařila a při hledání toho pravého lovila vždy mezi svými kolegy a úspěšnými muži. Jedenáct let strávila s Tomem Cruisem, k zásnubám to dotáhl zpěvák Lenny Kravitz, Robbie Williams s ní prožil jen krátký románek. Pravou  lásku našla až u country zpěváka Keitha Urbana, se kterým je už třináct let.

Do šuplíku

Otec Nicol Kidman pracoval jako klinický psycholog a byl zásadně proti herecké dráze své dcery. Tlačil ji do studia žurnalistiky. Když ve svých 75 letech zemřel na infarkt, začala psát herečka drobné povídky. Prozatím nespatřily světlo světa, ale podle pár střípků, které pustila do světa, se nese ve stejném duchu jako úspěšné Sedmilhářky.

Přátelství mezi celebritami je často povrchní a neupřímné. To ale není případ Nicole Kidman. V Naomi Watts má věrnou kamarádku už od střední školy, rozumí si s Julií Roberts a mezi muži vítězí Jim Carrey.

Strach poprvé

Manželství s Tomem Cruisem šlo od desíti k pěti, ale stihli si adoptovat Isabellu a Connora. Scientologie je přivedla k rozvodu a ještě pár leté poté se Nicole musela potýkat s výslechy, slovním napadáním, štěnicemi tajně nasazenými přímo v jejím domě a drsnou kampaní, která měla zničit vztah mezi ní a dětmi.

Strach podruhé

Se svým prvním manželem se seznámila během natáčení Bouřlivé dny v roce 1990 a ještě ten rok se vzali. Tehdy ani jeden z nich netušil, jak výmluvný byl název filmu a promítne se do jejich skutečného života. Po rozvodu v roce 2001 měla obavy, že bez spojení se slavným mužem začne její kariéra upadat. Nestalo se. Už o rok později získala Oscara za film Hodiny.

Svoboda

Se svou výškou 180 centimetrů je jednou z nejvyšších žen široko daleko a konkurovat jí může jen neméně slavná Uma Thurman. Po boku Toma Cruise dokonce pokorně odložila lodičky.  Když se jí po rozvodu ptali, co hodlá dělat, odpověď překvapila: "Obuji si podpatky!"

Všude dobře

Nicole Kidman má luxusních nemovitostí několik všude po světě, ale nenápadný domek v Londýně patří mezi ty nejmodernější. Na jednu stranu postrádá útulnost, na druhou stranu je známkou toho, že majitelka má vkus a slabost pro solitérní kousky, jednoduchost a nadčasovost. Nahlédněte do galerie a nechte se inspirovat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU