Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nicol Lenertová odešla z Novy před 20 lety, jak dnes bývalá hvězda žije?

Nicol Lenertová
Nicol Lenertová
Zdroj: Profimedia
Nicol Lenertová

Nicol Lenertová měla našlápnuto na hvězdnou kariéru. Ze dne na den ale odešla z TV Nova a změnila svůj život od základů. Co dnes moderátorka dělá a proč často mění profese?

Nicol Lenertová byla hvězdou televizních obrazovek devadesátých let. Poprvé vstoupila do povědomí širší veřejnosti v roce 1994, kdy se stala Miss severní Čechy.

Lenertová se pak chvilku věnovala své modelingové kariéře a dokonce randila s hokejovou superstar Jaromírem Jágrem. V roce 1999 nastoupila Nicol jako hlasatelka hlavních zpráv, dlouho se ale na obrazovce nezdržela.

Bývalá parťačka Karla Voříška se totiž rozhodla svou kariéru odklonit jiným směrem a v roce 2002 dala v TV Nova výpověď.

Lenertové začala vadit sláva, před pozorností médií utekla do USA

Ačkoliv byli Nicol Lenertová s Karlem Vořískem velice oblíbené moderátorské duo, bývalé Miss začala mediální pozornost vadit natolik, že se rozhodla z televize odejít i přesto, že měla s kolegou na place výborné vztahy.

Tehdy zmizela moderátorka ze dne na den do Ameriky, kde si nějaký čas užívala života v anonymitě.

Když se Lenertová vrátila, její sláva už byla skutečně vyhaslá a tak zkoušela různá zaměstnání. Jeden čas například působila jako mluvčí Středočeského kraje a před dvěma lety se dostala ex moderátorka k práci v marketingové firmě. Ani tam ale nevydržela.

Z moderátorky je mluvčí pojišťovny, dřívější úspěch jí dnes pomáhá

Před rokem změnila Nicol Lenertová působiště a od té doby pracuje jako mluvčí OZP a nedávno se objevila právě na akci této pojišťovny. Bývalá televizní hlasatelka si libuje, že jí dřívější úspěch nyní pomáhá v komunikaci s klienty.

"Díky TV Nova jsem si u lidí získala důvěru, to je můj bonus," pochlubila se loni Lenertová Blesku.

Slavná moderátorka devadesátých let vystudovala politologii a vysokou školu ekonomie a managementu v Bratislavě a v nejnovější práci se nejspíš konečně našla.

Lenertová je také dvojnásobnou maminkou, otcem synů je manažer Jaroslav Kalát.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky