Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neznámé fotografie SUPERCELEBRIT!

Společné soukromé fotografie SUPERCELEBRIT, které UNIKLY POZORNOSTI bulváru
Společné soukromé fotografie SUPERCELEBRIT, které UNIKLY POZORNOSTI bulváru
Zdroj: YouTube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

Když před lety zemřel fotograf a sběratel William S. Pain zanechal po sobě kromě jiného také krabici, která obsahovala doslova poklad. Jedná se o soubor fotografií celebrit, u kterých byste si nikdy netipli, že se vůbec kdy setkaly a v jakých pozicích se spolu nechaly zvěčnit.

Díky Painově vášni se tak svět dozvěděl, že otec Michaela Douglase Kirk pletl copy Brigitte Bardot v době, kdy byla dospívající dívkou! Nebo, dokážete si představit na jedné fotografii Bette Midler, Davida Bowieho, Michael Jackson a Cher? A to ještě v takové pozici, ve které známá prostořeká komička Bette Midler sedí mladému Davidu Bowiemu na klíně!

Tohle vás bude také zajímat:

Největší TRAPASY CELEBRIT: Tak tohle si za klobouk rozhodně nedají!

 

 

Zajímavé je také zjištění, že Macaulay Culkin a Elijah Wood byli v dětství velkými kamarády. Hvězda Pána prstenů se ale od Culkina v době jeho závislosti na drogách distancovala. Elijah Wood se dokonce nechal slyšet, že by rád navázal na staré přátelství, ale že Macaulaye drogy zcela změnily a je z něj podivín, se kterým si už nemá co říct.

Oproti tomu přátelství Michaela Jacksona a Paula McCartneyho bylo pevné a pánové se pravidelně kontaktovali až do Jacksonovy smrti.

Prohlédněte si naši unikátní FOTOGALERII! Některé snímky jsou tak krásně dojemné, jiným se vám nebude chtít vůbec uvěřit. 
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky