Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nevěste hlavu, nikdo není dokonalý! Opravdu nikdo…

Meghan Markle, Britney Spears
Meghan Markle, Britney Spears
Zdroj: Instagram @ssstructure
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Pokud patříte k těm ženám, které si pravidelně zkoumají svůj obličej pomalu pomocí zvětšovacího zrcadla a jsou zděšené z toho, když nedej bože objeví nějakou nedokonalost, vrásku či pupínek, tak rozhodně čtěte dál!

Je totiž dost pravděpodobné, že patříte k těm, které uvěřily tomu, že je normální mít dokonalou pleť, že je to s pomocí luxusní kosmetiky či estetické medicíny možné. Však to vidíme všude kolem sebe na fotografiích slavných! Téměř každá celebrita má na nich dokonalou pleť a to včetně žen vyššího věku. Skoro to vypadá, jakoby celebrity patřily do nějaké uzavřené sekty vyvolených, která má tajný recept na věčné mládí… Omyl! Nic takové nikdo zatím neobjevil, recept na věčné mládí lidstvo ještě nezná. Dokonalost kosmetika, ani zručný chirurg nezařídí.

Není ale důvod věšet hlavu, proč se zbytečně snažit o něco, co v současnosti není možné? Není lepší se smířit se skutečností, používat kosmetiku pro svůj dobrý pocit a klidně i kvůli zpomalení stárnutí občas nějakého toho odborníka navštívit? Ale i zde platí všeho s mírou a hlavně nečekat zázraky, užívat si každého dne, který zde můžeme prožít a nebát se si přidělat pár vrásek od častého úsměvu.

V galerii najdete skutečnou podobu celebrit, tak jak ony se vidí, když se podívají do zmiňovaného zvětšovacího zrcadla. Pozor, je dost možné, že až uvidíte to, co jindy bývá maskováno kosmetikou či zručnými grafiky, budete v šoku!

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky