Neven Ciganovic: Předvádí děsivou krizi středního věku a přitom býval hezký muž!

Neven Ciganovic
Neven Ciganovic

Plastická chirurgie má světlou i temnou stránku. Na jedné straně pomáhá a zvyšuje sebevědomí, na straně druhé ničí zdraví a dělá z lidí plastikové figurky. Podívejte se na proměnu Nevena Ciganovice! Jeho vzhled dnes děsí a přitom byl v mládí pohledný kluk, podívejte se do galerie.

Závislost, jedna jako druhá

Péče o vzhled je vítaná u žen i u mužů, ale nesmí překročit snesitelnou hranici. Závislost na perfektním vzhledu je stejně závažná jako kouření nebo drogy. Ohrožuje dotyčné na zdraví a leze do peněz. Neven Ciganovic by mohl vyprávět. Jeho snaha vypadat jako mužský protějšek Barbie není zdaleka u konce, i když jeho obličej už dávno postrádá mimické vjemy a o přirozených zásazích plastických chirurgů nemůže být řeč.

Bez ustání

Chorvatský stylista neustál krizi středního věku a řeší ji po svém. Svůj obličej zaprodal umělému vzhledu a na operačním lůžku je jako doma. Málokdo by neznal nejslavnějšího Kena Rodriga Alvese, který se rozpadá v přímém přenosu a za plastickými chirurgy jezdí až do Turecka, protože už ani v USA nechtějí riskovat jeho život. Pro Nevena je to ale spíš vzor než odstrašující případ. I když s plastikami začal až v pokročilém věku, zdárně vše dohnal. V poměrně krátkém čase podstoupil tolik operací, že se obličej nestíhá regenerovat a s novými změnami srovnávat. Odpovědí na necitlivé zásahy jsou mu nepřiměřené tělesné reakce.

Neven Ciganovic

Varování

Při poslední úpravě nosu a po aplikaci anestezie se dostavily nepříjemné stahy v rozkroku. Priapismus ho zcela paralyzoval a způsobil mu erekci trvající několik hodin. Operatéři se neodvážili zmírnit stav požitím analgetik, a tak si musel muka Neven protrpět od začátku do konce a s obavami, že bude impotentní a o svůj "poklad" nadobro přijde.

Jen co se oklepal a bolest přešla, už zase pomýšlí na další operace. Člověk s tak silnou závislostí, který vydělává prakticky jen na úpravy zevnějšku, nemá téměř žádnou šanci na vyléčení. Pokud ho odmítnou na prestižní klinice pro příliš riskantní zákrok, bude hledat dál a klidně se svěří do rukou neodborníků a nekvalifikovaných "řezníků", které zdraví druhých nepálí.

V galerii najdete děsivou proměnu vitálního čtyřicátníka v plastikového panáčka s problémy vyjádřit emoce.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky