Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Stylista podlehl krizi středního věku, dnes jej nepozná ani vlastní matka

Neven Ciganovic
Neven Ciganovic
Zdroj: Instagram
Neven Ciganovic

Plastická chirurgie nepřináší vždy kýžený efekt. Zejména, je-li zákroků mnoho. Podívejte se na módního stylistu Negena Ciganoviće z Chorvatska. Vzhled pohledného mladého muže, kterým byl před léty, se díky několika plastickým zákrokům změnil na děsivou karikaturu.

Chorvat Negen Ciganović je přeborníkem v počtu plastických operací, na kterých je doslova závislý. Prezentuje se jako model a stylista, ale tím, čím skutečně nyní vyniká, je vzhled, kterého po množství plastických operací dosáhl. Neven je typický výstřední extrovert, který se na sociálních sítích velmi rád prezentuje. Za plastickou operací nosu jel do Iránu (mj. ten je považován za světovou velmoc plastických operací nosu). Jeho tělo tehdy reagovalo velmi špatně na anestezii a Neven měl zdravotní komplikace. Ale ani to ho neodradilo, a ve zkrášlování svého těla neustále pokračuje. Mezi poslední „úpravy“ byla transplantace obočí.

Neven své vyumělkované tělo dává na odiv také na svém instagramovém účtu, kde jej lze najít pod přezdívkou @nevencigi. Jeho sledující, kterých je mimochodem 30,1 tisíc (!) evidentně jeho vylepšené tělo baví. Ale spíše než sexy vypadá jako panenka z hororu. Kombinace nepřirozeně hustého (transplantovaného) obočí, knírku a plastických úprav v obličeji z něj dělá doslova karikaturu.

Neven se mimo jiné proslavil také jako finalista první řady soutěže Big Brother, která běžela v Chorvatsku v roce 2008. Tam však ještě vypadal zcela jinak.

Těžko říct, co ho k neustálému zkrášlování vedlo či vede. Je to snad krize před padesátkou? Neven pochází ze Zahřebu a 20. dubna 2019 oslavil devětačtyřicáté narozeniny. Už na střední škole bojoval s anorexií a bulimií, rozhodl se zhubnout za každou cenu. Začal být posedlý svým vzhledem. Když pracoval v Itálií jako model, podstoupil tam své první plastické operace. Pozvednutí očních víček, modelace tváří, brady a napumpování rtů silikonem. Jeho tělo pokrývá více než dvacet tetování. V Londýně natočil pořad „Plastic and Proud“, ve kterém přiznal, že byl vždy velkým fandou plastických operací a chce zůstat věčně mladý a nestárnout" "Cigi teď, jak vypadá ve 49."

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky