Ewa Farna je už několik měsíců šťastnou maminkou malého Arthura a společně se svým manželem Martinem Chobotem si mateřství vyloženě užívá.

Zpěvačka byla vždy kypřejších tvarů a bojovala s nadváhou, vždy to ale brala s humorem. Důkazem je i píseň Mám boky jako skříň, kde si právě ze své váhy dělá legraci.

Před nedávnem ale Ewička zmátla své fanoušky, když sdílela fotky, na kterých byla výrazně štíhlejší. Jenže, zřejmě se jednalo o snímky staršího data, jelikož ve skutečnosti se Farna opět slušně zakulatila.

Farna nejspíš sdílí fotografie staršího datumu

Farna se rozhodně během karantény nenudí a nesedí doma na zadku! Zpěvačka se zapojila do projektu Pod okny a objíždí společně s dalšími umělci domovy pro seniory, aby v těžkých chvílích potěšila staré lidi svým zpěvem.

Ewička se netají tím, že by si k Arthurovi ještě s manželem rádi pořídili druhé miminko. První těhotenství se podařilo Farné tajit dlouhých sedm měsíců.

Z videí z posledních koncertů si nelze nevšimnout, že ačkoliv zpěvačka na fotkách vypadá štíhle, v reálu maskovala pořádné ženské tvary! Že by se již rodince splnilo jejich přání, nebo jen Farné začalo více chutnat?

Zpěvačka se opět nápadně zakulacuje

Dlouhá volná sukně, volné triko a celý outfit překrytý obrovským barevným pláštěm. Takto se naposledy Ewa Farna ukázala na koncertu pro seniory Pod okny.

Vzhledem k outfitu se okamžitě nabízela otázka, zda náhodou není zpěvačka podruhé v radostném očekávání! Je ale možné, že kila navíc jsou pouze důsledkem dlouhé karantény a nedostatku pohybu.

Ewička je tajnůstkářka a tak těhotenství by stejně jako u prvního syna nejspíš co nejdéle tajila. Zda je tedy skutečně v tom, nebo pouze přestala řešit kila navíc, na to si ještě budeme muset pár měsíců počkat...