Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neuvěříte, CO VŠECHNO SE UDÁLO VE VARECH už během zahájení FESTIVALU!

Neuvěříte, CO VŠECHNO SE UDÁLO VE VARECH už během zahájení FESTIVALU!
Neuvěříte, CO VŠECHNO SE UDÁLO VE VARECH už během zahájení FESTIVALU!
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

52. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary byl slavnostně zahájen. Festival si získal už takový věhlas, že snímky z něj obletí celý svět. A tentokrát nejen kvůli zahraničním hvězdám, které jej pravidelně svou účastí zdobí. Prohlédněte si galerii, neuvěříte svým očím!

Hlavní hvězdou večera byla bezesporu herečka Uma Thurman, která dorazila se všemi svými dětmi, a také se současným partnerem. Byla okouzlující a její převzetí ceny za celoživotní dílo velmi dojemné.

Ovšem herečka Jitka Čvančarová se rozhodla, že veškerou pozornost letos strhne na sebe a tak zvolila šaty, které daly vyniknout její monstrózním vnadám. Dokonce i Anně Geislerové už přišel výstřih kolegyně přehnaný, a tak se jej v legraci snažila zakrýt. Na Jitku neměla ani Andrea Verešová, která se aspoň snažila ukázat kalhotky...

Na červeném koberci také došlo k veřejnému usmíření sestřenic Kláry a Marthy Issových. Navíc obě herečky přišly v róbách stejné barvy a všem dávaly najevo, že se zkrátka mají zase rády.

Prohlédněte si galerii, najdete v ní také světové módní hvězdy, a sice Danielu Peštovou a Karolínu Kurkovou. Které z dam to podle vás slušelo více?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky