Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Neudělaly naše celebrity pod Tatrami ostudu?

Neudělaly naše celebrity pod Tatrami ostudu?
Neudělaly naše celebrity pod Tatrami ostudu?
Zdroj: archiv

Hru svalů a vypracované tělo předvedl na víkendové akci u slovenských sousedů známý český fitness trenér celebrit a účastník reality show Karel Frýd. Do bazénů se s ním v Gino Paradise Bešeňová nenořila jeho přítelkyně, ale zpěvačka Martina Pártlová.

Martina Pártlová cvičí pod dohledem Karla Frýda již pár měsíců a na jejích křivkách je to opravdu vidět. Oba tak velmi úspěšně reprezentovali Českou republiku na akci Water Fit Battle v počtu co nejvíce lidí cvičících naráz v bazénu vodního ráje Bešeňová.

„Vrátil jsem se doslova do dětských let. Vyzkoušel jsem opravdu všechno. Jízda na zdejším tobogánu je fičák, jede pekelně rychle. Přiznám se, že jsem se ale docela vyblbl i ve Fun bubble pool a v raft river. Cvičím hodně aktivně a rád, ale ve vodě příliš často ne. Možnost zacvičit si v bazénu jsem proto přivítal a opravdu si ji užil,“ popisoval nadšeně své pocity Karel. K velké radosti všech návštěvnic se navíc nijak nerozpakoval vystavit u bazénů své vypracované tělo. Do varu tak očividně všechny přítomné dámy neuváděly jen termální bazény a horké počasí. Pohledy přítomných dam ale Karla do rozpaků nijak neuváděly. „Ženy trénuji poměrně často a jako osobní trenér připravuji každé z nich individuální plán. Troufnu si tvrdit, že se již v ženách docela vyznám a považuji je za úžasná stvoření. Třeba s Martinou jsme našli společnou řeč poměrně rychle a každý pokrok je na ní skvěle vidět,“ rozpovídal se Karel a prozradil, jaký typ žen se líbí jemu osobně. „Kdepak vychrtlé holky, mám rád plnější tvary. Třeba holky z Moravy. A z nich nejvíce tu, kterou mám doma,“ dodal s úsměvem.

„Pracuji na sobě poměrně dost, ale určitě při svém náročném povolání nemám tolik času, kolik bych si sama pro sebe přála. Spojit pobyt v akvaparku se cvičením a dobrým jídlem je proto pro mě úplný balzám na duši,“ netajila nadšení z pobytu v Bešeňové Martina. Cvičení prý pro ni pod vedením Karla přestalo být nutnou povinností, ale stalo se zábavou. „Jsem docela paličatá a pokud mě něco nebaví, nedělám to. Ale Karlův přístup je úžasně motivující. Všimne si každého pokroku a chválí. To je podle mě jeden z jeho tajných triků, díky kterému s ním tolik lidí poměrně rychle radikálně hubne a zpevňuje postavy,“ dodala Martina, která právě natáčí nový pořad o řízení auta ženami pro novou internetovou televizi a plánuje dovolenou u moře.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky