Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vášnivý Petr Kolečko: Za jeho zranění prý může nahá Vignerová

Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko
Zdroj: Profimedia
Denisa Nesvačilová a Petr Kolečko

Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová si poprvé vyrazili do společnosti jako pár a opět vzbudili veliký rozruch. Tentokrát kvůli zranění scénáristy. Na předávání Českých lvů měl totiž Kolečko obvázanou ruku a řeznou ránu mu přivodila právě temperamentní herečka, kvůli které nedávno odešel od rodiny. Nyní se provalilo, že za to může erotický snímek Vignerové, co přistál Kolečkovi v telefonu. Poranění, zdá se, tak úplná nehoda nebyla, nýbrž akt vzteku od Denisy.

Milostný trojúhelník Petr Kolečko - Aneta Vignerová - Denisa Nesvačilová sledovalo poslední měsíce celé Česko. Přelétavý scénárista se rozhodoval, zda zůstane s matkou svého syna Jiříka, modelkou Anetou Vignerovou, nebo odejde od rodiny za svou milenkou, sexy zrzkou Denisou Nesvačilovou.

Zprvu to vypadalo, že po odhalení nevěry vzal Kolečko zpátečku a vrátil se k Vignerové, jenže, brzy se ukázalo, že dál udržoval i svůj poměr s herečkou. To už Vignerová došla trpělivost a oznámila, že je vztah definitivně u konce.

Před pár dny pak Kolečko a Nesvačilová dorazili ruku v ruce na předávání cen Český lev a dali všem najevo, že tvoří oficiálně pár, byť to přímo nevyslovili. Přítomné hosty ale zaujalo hlavně zranění, pro které měl scénárista velice zvláštní vysvětlení.

Nešťastná shoda okolností

Petr Kolečko na rudý koberec dorazil ve slušivém obleku, ze kterého mu vykukovala obvázaná ruka. To samozřejmě zaujalo přítomné hosty i novináře. "Byl bych nerad, aby se z toho dělala nějaká senzace. Byla to spíš nešťastná shoda okolností. Denisa vyndavala myčku, s temperamentem sobě vlastním mi něco vysvětlovala, já ji chytil za ruku a nevšiml si, že v ruce drží nůž, tak jsem si bohužel pořezal ruce," přišel Kolečko s podivným vysvětlením pro Blesk.

Scénárista několikrát zopakoval, že k řezné ráně přišel bez cizího zavinění. Bohužel ale bylo zranění natolik vážné, že musel na šití do nemocnice. "Mám pořezanou ruku, ale vše se hojí, jak má. Víc k tomu říkat nebudu," snažil se Kolečko ukončit nepříjemný rozhovor. Ačkoliv scénárista tvrdí, že šlo o nehodu, sousedé měli na celý incident evidentně jiný názor.

Nesvačilová se měla totiž s Kolečkem hádat na balkóně a jejich hlasitý projev natolik vystrašil obyvatelé domu, že raději přivolali k jejich krvavému konfliktu policii. Vypadá to, že hrdličky už mají za sebou první vyostřené konflikty. Na Českých lvech ale opět působili zamilovaným dojmem. 

Kolečko se opět roztočilo

Postupem času ovšem vyšlo najevo, že incident se nestal úplně nešťastnou náhodou, nýbrž schválně, a to ze strany Denisy, která si všimla, že Kolečkovi přistála v telefonu erotická fotografie od Anety Vignerové a tomu pár zpráv.

Následně se strhla brutální hádka. Bizarní na celé situaci je, že po ošetření v nemocnici šel Kolečko podle Blesku právě k Anetě Vignerové, kde si nechal foukat na babíčko. 

„Aneta si dá pár skleniček a pošle Kolečkovi nahé fotky. Ten to nevydrží a jede k ní. Pak se to nějak dozví Nesvačilová (třeba z jeho mobilu), nebo je spolu chytnete vy (bulvár), a je mela. Tento toxický vztah nemůže dlouho vydržet,“ uvedl pro Expres jejich zdroj a naznačil tak, že Nesvačilová vlezla Kolečkovi do mobilu. Tenhle příběh tří nešťastníků vymýšlí sám život a nikdo už nevěří, že je u konce. 

Kolečko už během soužití s Nesvačilovou přišel k prvnímu úrazu

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky