video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Petra Nesvačilová a Jiří Mádl prozradili, že spolu v pubertě po Petřině útěku z domova sdíleli jednu domácnost.

„My jsme s Jirkou spolužáci z gymplu a z dramaťáku. Jirka je můj fakt dobrej kamarád, se kterým byla vždycky sranda. A mohli jsme si říkat úplně všechno. Já jsem byla taková vzletnější a Jirka byl takovej šprt. On mi třeba volal a odpovídal mi maturitní otázky, který se naučil. A já jsem neuměla nic. Deptal mě a frustroval. Měli jsme maturitní večírek. Já jsem měla krásný šaty, hrozně mi to slušelo. A Jirka se mi smál, že vypadám jako Stella Zázvorková,“ zavzpomínala na školní léta Nesvačilová.

Nesvačilová s Mádlem léta kamarádí

Tak hrozné to ale s Jiřím Mádlem být nemohlo. „Tys u nás dokonce bydlela. Utíkala z domova k nám,“ prásknul na kamarádku Mádl. „Jo, no, já tam byla spokojená. Měla jsem takovou pubertu, byla jsem bojovnice za právo svýho slova. Naši to nějak přežili,“ potvrdila Nesvačilová. Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 22.25 na Primě.

V oblíbené talkshow nebude chybět ani Jiří Macháček, který odhalil podivnou symboliku svého hitu Kalhotky si sundej. „Píseň Kalhotky si sundej je v podstatě řecká báje o bohu Diovi, který se převtěloval tu v déšť, tu ve vítr, tu v bouři, aby mohl proniknout někam, kde by mohl mít krátkodobý a možná citově i méně hodnotný vztah s nějakou Řekyní, a pak se mohl vrátit na Olymp. Cílová skupina této písně, aniž bychom na ně mířili, jsou čtyřletá děvčata. Třeba tady na baru jsem se setkal s jednou čtyřletou holčičkou, která má tu písničku ráda,“ překvapil vnímáním své písně Macháček.