Pětašedesátiletý Lundgren má podle lékařů velkou šanci na přežití. Právě v diagnóze už se u herce jednou spletli. Před rokem a půl mu v nemocnici řekli zprávu, že má před sebou tři až čtyři měsíce života.

Znovuzrozený

Hvězda filmu Postradatelní se nyní cítí lépe než kdy dříve. „Žiji normální život. Stále polykám léky, ale ve skutečnosti mě to neovlivňuje. Chci říct, že to nemá žádné vedlejší účinky. Každý den je pro mě požehnáním a opravdu si to užívám a mám z toho opravdu dobrý pocit,“ prozradil Dolph pro magazín Entertainment Tonight.

Návrat k Rockymu

Tomu, že se cítí opravdu dobře nasvědčuje i fakt, že stále aktivně natáčí. V kinech se v současné době objevuje po boku Jasona Stathama a Sylvestra Stallona ve čtvrtém pokračování série Postradatelní. Dokončil také natáčení reklamy pro americký řetězec rychlého občerstvení. Právě v reklamním spotu se objevil na legendárních schodech ve Philadelphii, které jsou bez debat už navždy spojeny s filmem Rocky. "Pět měsíců před začátkem filmu jsme každý den zvedali činky, každý den boxovali, šest dní v týdnu, což je v dnešní době dost neobvyklé," zavzpomínal na natáčení kultovního snímku.

Mladá žena

Sílu Lundgrenovi dodává i mladá kráska, kterou si letos v létě vzal za ženu. Sedmadvacetiletá Emma Krokdalov mu řekla ano na ostrově Mykonos. „Vlastně jsme se zasnoubili ten týden, kdy jsem zjistil, že rakovina je zpět. To bylo před covidem. Takže jsme si prošli covidem. A pak jsme chtěli vidět, jak tato léčba funguje. Ale všechno se zdálo v pořádku. Takže letos v létě na Mykonosu v Řecku jsme se konečně vzali a byla to opravdu jen malá svatba. Pár přátel. Bylo to opravdu hezké,“ přiblížil slavnostní den Lundgren.

Související články