Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak je na tom Hana Zagorová? Štefan Margita popsal, proč zůstává v nemocnici

Hana Zagorová
Hana Zagorová
Zdroj: Profimedia
Hana Zagorová

Zprávy z minulého týdne naznačovaly, že Hana Zagorová už brzy půjde z nemocnice domů. Jenže populární zpěvačka, kterou před dvěma týdny sanitka za zvláštních okolností musela rychle odvézt na pohotovost, si na svoje propuštění musí ještě počkat. Manžel Štefan Margita vysvětlil, co za tím stojí.

Štefan Margita kvůli milované Haničce zrušil koncert v Košicích a soukromým tryskáčem se okamžitě vrátil do Prahy, aby mohl být svojí ženě nablízku. Jakmile se ale zpěvaččin stav zlepšil, operní pěvec se už znovu vrátil k pracovním povinnostem.

Na křtu měla být i Hanka

V pondělí proto představil svoje nejnovější album Na správné cestě. Na křtu měla být původně samozřejmě i Hanka, která je ale stále pod dohledem lékařů v nemocnici. Oblíbená umělkyně totiž domů zatím nemůže.

"Ještě jí dělají nějaké kontroly a čekají na výsledky. Chtějí zjistit, jak dlouho jí vydrží transfuze krve, které dostává. Je to velmi důležité. Ten termín se totiž stále zkracoval a zkracoval," vysvětlil Margita pro televizní pořad Showtime.

Řekla si o parfém a povlečení

Je vidět, že zpěvák se už těší, aby měl svoji ženu u sebe. "Nemůžu se dočkat. Už si řekla o svůj parfém, krémy a také povlečení. Takže je to vše na dobré cestě," doplnil Štefan, který popsal, jak Zagorová tráví dlouhé dny v nemocnici.

"Kouká na televizi a hodně si čte. Hlavně detektivky. Už má dobrou náladu a hodně se směje," uzavřel Margita láskyplně. Tak snad už brzy bude zpěvačce lépe.

Štefan Margita pokřtil nové album Na správné cestě. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky