Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nesplněný narozeninový dárek Nelly Gottové: Fanouškům zpěváka to rve srdce

Nelly Gottová
Nelly Gottová
Zdroj: Profimedia
Nelly Gottová

Nelly Gottová před pár dny oslavila dvanácté narozeniny, byla to však nejsmutnější oslava, kterou nejmladší dcera Karla Gotta zažila! Jaké bylo její jediné přání?

Před měsícem slavila narozeniny Charlotte Gottová a 28.5 měla svůj den i její mladší sestřička Nelly, která je nejmladší dcerou Karla Gotta.

Pro obě děvčata se jednalo o první narozeniny bez přítomnosti jejich milovaného otce Karla Gotta, který se snažil pro své dvě holčičky být co nejlepším otcem.

V minulosti totiž zpěvák nebyl zrovna příkladným otcem a proto vše doháněl až ve svém stáří, když se usadil po boku Ivany Gottové. Na jednu věc ale své děti zlatý Slavík nepřipravil - na svůj odchod.

Karel Gott dcery na svou smrt připravoval

Karel Gott věděl, že ho opouští zdraví a několikrát i sám zmínil, že ho mrzí, že své mladší dcery nejspíš k oltáři nedovede! "Přál bych si je vidět vyrůstat," tvrdil zpěvák opakovaně.

Agresivní návrat rakoviny ale rozhodl o osudu naší národní hvězdy a bohužel prvního října loňského roku vážné nemoci podlehl.

Smrt Karla Gotta byla obrovská rána pro celý národ, nejvíce však právě pro manželku jeho dcery! Zpěvák se snažil ještě za svého života holčičkám vytvořit co nejvíce společných vzpomínek, například pomocí natáčení filmů, či duetu se Charlotte Srdce nehasnou, bolest v srdci si ale mladým dámám příliš neulehčil. Nelly si prý k narozeninám přála pouze jeden dárek, mít svého tatínka zpět!

Pro Karla Gotta byla jeho rodina vším

Nelly Gottová měla minulý týden první oslavu bez svého tatínka a podle informací webu casprezeny.pluska.sk byla nejmladší dcera Karla Gotta velmi smutná!

"Její jediné přání bylo, aby mohla svůj den oslavit s otcem. Věděla ale, že jí to bohužel nikdo nesplní," uvedl zmíněný deník.

Údajně ale zařídila Ivana Gottová velkou oslavu s kamarádkami Nelly, a pokusila se vytvořit harmonickou atmosféru, aby dcera co nejméně vnímala stesk po tatínkovi. Tak snad se to nejsledovanější vdově v republice povedlo...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky