Nela na sebe upozornila už v době reality show Hotel Paradise, tam neměla problém mít sex před kamerami. Hned po skončení show si za inkasované peníze z výhry nechala udělat nová prsa a tím odstartovala svou pomyslnou slávu.

Oblečení

První věc, se kterou podnikatelka z Brna začala, byly plavky, které původně prodávala jen na internetu, později si ovšem otevřela obchod s názvem Neonkárna. Už samotné plavky zajistily Nele obrovskou popularitu, ženy se rozdělily tehdy na dva tábory. Jedny tvrdily, že jsou kvalitní, další zase, že se rozpadly po několika praních. Zajímavé bylo i to, že na Instagramu byla další influencerka, která nabízela designově podobné plavky. Na fitnesce Simoně, která se snažila o propagaci svých plavek, nenechala Nela nit suchou.

Na svém Instagramu propagovala také kalhoty, které údajně měly být ušité z látky, kterou používá luxusní značka Louis Vuitton. Tato kauza ovšem nabrala velmi rychlý spád v moment, kdy se o ni začali zajímat lidé zaměstnáni pro Louis Vuitton. „O postu této influencerky víme, Louis Vuitton látky nevyrábí a celou záležitost jsme předali na řešení Louis Vuitton centrále v Paříži,“ řekla Expresu PR manažerka Louis Vuitton pro Česko Martina Lowe.

Covid

O největší rozruch se ovšem Nela postarala v době covidu. Na svém eshopu začala nabízet roušky, o kterých tvrdila, že obsahují aktivní stříbro. I když se našli tací, kteří si roušku od influencerky za draho koupili, ne všichni zaplacené zboží obdrželi. Tehdy se Nela v čele se svým přítelem hroutila na instagramových stories kvůli tomu, že je na ni štvanice. Ten stejný scénář se opakoval i s dezinfekčními gely na ruce. Cena těchto gelů byla 204 korun za 30 ml. I když se našli i tady lidé, kteří si gel koupili, ne všichni se ho dočkali. Nela neustále mlžila o původu gelu, vše pak svedla na to, že ji zklamal dodavatel.

Vlasy

Na další problém si blondýnka z Brna zadělala v moment, kdy začala do světa hlásat, že za její bujnou hřívu mohou drahé vitamíny. Její sledující samozřejmě začali vitamíny ve velkém objednávat, dočkali se ovšem opět jen zklamání. Nela neváhala oznámit, že pěti stovkám lidem vitamíny nedorazí, vymluvila se na válku na Ukrajině a covid 19. Zázračné vitamíny ovšem nejsou nejspíše pravým důvodem její bujné hřívy. Web SlovakWoman.sk upozornil na to, že má Slováková prodloužené vlasy.

Nehoda

Nela se ráda chlubí svým luxusním vozem, často se za jízdy i natáčí. Nyní se jí možná tato věc vymstila. Nela bourala na slovenské D2 naprosto děsivým způsobem, celou nehodu vyšetřuje policie. „Řidička narazila do posledního v koloně stojícího návěsu nákladního vozidla,“ napsala slovenská policie na svůj Facebook. Zhruba hodinu před nehodou sdílela Nela na Instagramu záběry právě z auta. Videa po nehodě ze svého profilu odstranila.

Související články