Nela Slováková se před lety proslavila díky reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála. Získané peníze pak brněnská podnikatelka investovala do rozjezdu vlastního byznysu a nechala si vylepšit poprsí.

Dlouhé roky se Slovákové v podnikání dařilo a prorazila jako influencerka. Vše se ale změnilo loni na začátku pandemie, kdy se internetová hvězdička vrhla do pochybného obchodu s lidským zdravím.

V době, kdy mnoho celebrit i ženy v domácnosti šily roušky zdarma a rozvážely je potřebným, Slováková začala prodávat jeden kus bezmála za 300 korun a poštvala si tím proti sobě širokou veřejnost. Znechucení nad jejím jednáním vyjádřilo i několik kolegů z řad celebrit.

Gely z Maroka nikdy nedorazily

Ještě před rouškami začala Slováková s předprodejem dezinfekčních gelů, které nakoupila v Maroku. Cíloví zákazníci se ale bohužel zaplaceného zboží nikdy nedočkali.

Brněnská podnikatelka celou situaci dlouhé týdny protahovala a vracení peněz poškozeným lidem také nebylo zrovna nejrychlejší. Tehdy Slováková tvrdila, že se gely zdržely na celnici, jelikož údajně každý kus kontrolovali zvlášť.

Podivné prodeje roušek a dezinfekcí následně kvůli desítkám stížností řešila ČOI. Další trapas se pak hvězdě reality show podařil nákupem falešné látky Louis Vuitton, ze které si nechala ušít kalhoty a chlubila se s nimi na Instagramu. Vyhlášená značka následně prohlásila, že se rozhodně nejednalo o jejich originální materiál.

Nela Slováková se soudí, v Maroku přišla bezmála o milion korun

Z celé pandemie si Nela Slováková odnesla také pořádný dluh. Do gelů v Maroku investovala stovky tisíc korun, které dodnes nemá zpět.

„Už rok řešíme trestní oznámení na částku blížící se milionu korun. Snad se nám jednou vrátí, jako jsme my vrátili peníze zákazníkům. Risk podnikání. Bohužel,“ postěžovala si na Instagramu podnikatelka.

Necháme se překvapit, zda se nakonec svých investovaných peněz dočká, nebo zůstane v minusu.