Nela Slováková je dostala před lety do showbyznysu díky své účasti v reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála. Peníze investovala a stala se z ní podnikatelka s plavkami.

Byznys frčel brněnské hvězdě několik let bez problémů, než přišla pandemická krize a Slovákové se v hlavě zrodil geniální plán! Dovést v té době nedostatkové dezinfekce a cílovým zákazníkům je prodávat za téměř 550 korun za 100ml!

Chybička se ale vloudila, a díky zavřeným hranicím se k přibližně dvanácti tisícům zákazníků, jenž si zboží předplatili, objednávky nikdy nedorazily! Místo aby se snažila Slováková situaci vyřešit, rozjela ve stejný čas prodej roušek s aktivním stříbrem, jenže i kolem nich brzy vznikl skandál! Padělané certifikáty, nedodané faktury a pochybnosti o použitých materiálech, podnikatelka měla rázem co vysvětlovat! Celou situaci monitorovala instagramová stránka Hlena Sleváková, jenže, došlo ze dne na den k jejímu zrušení a následně vzala Slováková věci do vlastních rukou.

Snaha o záchranu

Parodická stránka Hlena Sleváková odhalovala různé podivnosti v podnikání Nely Slovákové, včetně zveřejňování dřívějších jejich konverzací se zákazníky.

Arogantní a nevhodné chování vůči zákazníkům nebylo dle důkazních screenů pro brněnskou podnikatelku žádná výjimka! Slováková se navážela například do asiatů (nazývala je šikmookými), svobodných maminek a před lety se neváhala pustit dokonce do Ewy Farne, kterou hrubě urazila.

"Z malinkatýho, skromnýho, a roztomilýho dítěte, vyrostla v něco odpornýho, nevkusnýho, tlustýho, hnusnýho, namyšlenýho, arogantního a naprosto idiotskýho," napsala před sedmi lety Nela na svůj Facebook. Nyní se za výrok omluvila!

Firmy s ní rozvazují spolupráce

Nela Slováková si je dobře vědomá, že po vzniklé kauze si nemůže příliš vyskakovat, získala totiž velký počet haterů, mezi nimi je i většina jejich zákazníků, kteří se dones cítí podvedeni! Důkazem toho je i fakt, že s ní postupně rozvazují Instagramovou spolupráci firmy, kterým předtím roky dělala tvář.

Možná i kvůli tomu se snaží podnikatelka svou image trochu vylepšit a kaje se za své výroky z minulosti. Proto se veřejně omluvila Ewě Farne.

"Zapomněla bych zmínit moje vyjádření z roku 2013 směrem na Ewu Farnou, kde jsem se o ní nevybíravě vyjádřila, vzhledem k tomu, že jsme spolu měly tenkrát nějaký spor. Tímto se jí omlouvám, protože moje vyjádření bylo hloupé, mladistvé a nevybíravé, ale mám pocit, že teď je rok 2020 a někdo zaspal dobu!" Slováková nahrála svou virtuální omluvu pouze na Instastories, takže těžko říct, zda se k Farne dostane. Zda ale bude tato snaha stačit, aby vylepšila upadající instagramová hvězda svou pověst, ukáží až budoucí měsíce...