Naposledy se na Nelu její konkurentka rozzlobila kvůli tomu, že podle jejího názoru okopírovala šaty, ve kterých se nedávno objevila na veřejnosti.

Eva Feuereislová byla pozvána, aby moderovala otevření nového podniku v Praze. Pro tuto výjimečnou příležitost si vybrala skutečně neobvyklý model, který spočíval v podstatě pouze v síťových a zcela průhledných šatech. “Já jsem vlastně přemýšlela, co si vezmu na sebe, když mám moderovat, abych neměla v podpaží koláče, protože to je potom takové trapné. Tak jsem vymyslela tady tu síť,” sdělila pro Kafe.cz osobitá influencerka a profesionální celebrita.


Jejího nápad ovšem podle všeho posloužil jako inspirace právě pro Nelu Slovákovou. “Za dva dny si Nela Slováková jako kopírka vzala něco podobného na nějakou akci v horní dolní,” prohlásila Eva Feuereislová.

Zmíněnou “akcí v horní dolní” byla myšlena premiéra muzikálu Sladké mámení, která proběhla v Brně. Právě tam Slováková rovněž vyrazila v průsvitných černých šatech, které však nebyly vyrobeny ze síťoviny, ale průhledného tylu. Zdobily je drobné třpytky a také tomuto outfitu dominovala na první pohled viditelná černá tanga s vysokým pasem.

Konflikt mezi oběma kráskami trvá již několik let. Vyvrcholil v době, kdy před dvěma lety musela Eva Feuereislová pod kudlu, protože se jí posunul prsní implantát a podle lékařů jí hrozila rakovina.

“Ahoj Evi. Ať ti dopadne dobře operace prsíček. Říká se tomu karma. Ta pracuje sama. Já se ani nemusela tak zoufale snažit tě ponižovat jako ty mě. Pevné zdravíčko a všechno dobré,” napsala jí tehdy Slováková velmi jízlivě. Následovala slovní přestřelka na sociálních sítích a od té doby na sobě vzájemně nenechají nit suchou.


Eva Feuereislová si z Nely Slovákové ráda dělá veřejně legraci, a tak například během dovolené v Dubaji úmyslně zajela do stejného hotelu jako ona a nafotila na vlas stejné snímky - ve stejné vaně, ve stejném bazénu a ve stejných pózách. Před dvěma lety si také schválně oblékla stejné šaty, které Slováková vynesla na svatbu a sklidila za ně kritiku, protože byly podle vkusu sledujících příliš odhalené.

Související články