Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nela Boudová: Proč by si lidé po rozvodu měli dělat naschvály

Zdroj:

Setkání s Nelou Boudovou (44) nezačalo nejlépe. Po prvních dvou otázkách mě upozornila, že z ní budu každé slovo dolovat. „Měla jsem teď jednu tak otřesnou zkušenost s rozhovorem, že jsem vám chtěla zavolat, že nepřijdu,“ upřesnila. Během několika minut ale ledy roztály a herečka se rozpovídala.

Hned po rozhovoru máte premiéru filmu Líbáš jako ďábel. Máte trému?

Nemám. Už jsem ho viděla a hlavně režisérce Marii Poledňákové plně důvěřuju. Jsem spíš zvědavá, jak se bude film líbit rodině, mým synům.

Budete se jim líbit v sexy prádélku?

Myslím, že víc je nadchne Eva Holubová na velbloudu.

Co jste si říkala při čtení scénáře?

Skvělý!

Ani myšlenka na to, že měsíc před natáčením musíte udělat opatření typu omezit sladké a cvičit?

Pomáhá. Teď jsem ale dlouho cvičit nebyla, flákám to. Mám období, kdy se k ní vrátím a věnuju se jí intenzivně. Právě se chystám.

Jaké období máte teď?

Moc příjemné. Mám radost, že už je hezky, těším se na opravdové léto. Užívám si zábavné období, kdy nic nového nezkouším, „jenom“ hraju a nemusím běhat mezi natáčením a divadlem. Můžu se věnovat synům, sobě, kamarádům.

A příteli.

Tohle téma bych přeskočila.

Proč? Myslela jsem, že můžete zapůsobit jako pozitivní příklad ženy, která se dokázala s dlouholetým partnerem, otcem svých dětí, rozejít v míru.

V žádném případě bych to neprezentovala jako svou zásluhu. Proč bychom si měli dělat naschvály? I když jsme se rozešli, rodiče jsme pořád. Pro kluky se nic moc nezměnilo, s tátou jsou často. Já se mu taky nevyhýbám. Jezdí za námi na chalupu, u mě v domě má pokoj. Jsme přátelé.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky