Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nela Boudová je pro partnera jedničkou v posteli, Tuna si pustil pusu na špacír

Nela Boudová a Jan Tuna
Nela Boudová a Jan Tuna
Zdroj: Profimedia
Nela Boudová a Jan Tuna

Nela Boudová a Jan Tuna brzy oslaví roční výročí vztahu. Dvojice se potkala zcela náhodou a svedly je dohromady hlavně společné koníčky. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se hrdličky rozpovídaly o tom, kde se poprvé poznaly a Tuna se dokonce nebál otevřít téma sexu. Boudová zase na oplátku přiznala, jaký mají s partnerem problém v ložnici.

Jan Tuna a Nela Boudová se potkali úplnou náhodou na akci pro pěstouny, kam byla herečka pozvaná se svou adoptivní dcerou.

"Honza tam moderoval naboso pořad pro pěstounské rodiny. Já jsem tam byla pozvaná se svou dcerou. Honza tam pobíhal po jevišti a já si říkala, že to je nějaký blázen ze Studia kamarád. A pak jsem se dozvěděla, že Honza si o mně vyhledal informace a myslel si, že jsem nějaká nafrněná herečka," popsala herečka své první dojmy ze setkání.

Tuna si ale první dojmy prý pamatuje trochu jinak. "Poprvé jsme se ale potkali ve Dvoře Králové v pavilonu opic. Nela se na mě dívala, jako bych byl exponát," sdělil moderátor s úsměvem Honzovi Dědkovi. Ačkoliv už na první pohled v sobě našli Boudová s Tunou jisté zalíbení, jejich cesta k lásce trvala další rok.

Nejlepší je sex a pak otužování

Nela Boudová propadla otužování v době pandemie a právě moderní koníček ji spojil s nynějším partnerem. "Mě k otužování přiměla korona, protože mi chyběl společenský kontakt. Divadla byla zavřená. U klubovny otužilců u Vltavy se dělaly ohně. Scházeli jsme se tam a povídali si," přiznala Nela romantické začátky.

"Viděl na sociálních sítích, že se otužuju, a pak jsme se začali otužovat jako kamarádi. Otužovali jsme se takhle poměrně dost dlouho, než jsem pochopila, že mě tak trochu balí. Trvalo to skoro půl roku," doplnila herečka milostnou story.

"Považuju otužování za druhou nejlepší věc na světě," prohlásil Tuna a tím nadhodil dalšímu hostovi Janu Svěrákovi, který se zeptal, zda tou první nejlepší věcí na světě je jeho partnerka Nela. "Chtěl jsem říct, že první nejlepší je sex, takže vlastně jo," nešetřil vůči Boudové chválou.

Neshody v ložnici

Ačkoliv to Boudové s Tunou skvěle klape, na jedné věci se přeci jen doma neshodnou, a to je teplota v ložnici. Moderátor svou zálibu v otužování totiž praktikuje i v ložnici.

"Já se otužuju celý život, většinu roku chodím v kraťasech, bosý a doma si moc netopím. V ložnici bychom měli mít maximálně osmnáct stupňů," prozradil Jan a Nela ho ihned doplnila: "To já dost trpím!"

Ani zima v posteli ale Boudovou od její lásky neodrazuje a na drsné podmínky vedle otužilce si pomalu, ale jistě, zvyká.

Boudová a Tuna jsou do sebe po uši zamilovaní

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky