Přestože má sama dva syny, už dlouhá léta herečka Nela Boudová přemýšlela nad tím, že by si vzala nějaké dítko z dětského domova do pěstounské péče. Přišlo jí to totiž naprosto přirozené. „Napadlo mě to poprvé už asi v patnácti letech, kdy jsem si říkala, že pokud se budu mít dobře, tak si vezmu někoho z dětského domova. Tenkrát to byl pochopitelně jen takový romantický sen, ale pak jsem spolupracovala s dětským domovem Domino a už to začínalo mít takové konkrétnější obrysy,” nechala se před časem slyšet Boudová v rozhovoru pro pořad Povídej na CNN Prima News.

Dlouho čekala na vhodné dítě

Přestože byla Nela Boudová rozhodnutá, že si vezme do pěstounské péče dítě z dětského domova, úplně jednoduché to nebylo. Na dítě si totiž musela počkat několik let. „Roky tam nebylo žádné vhodné dítě pro pěstounskou péči,” uvedla herečka s tím, že drtivá většina dětí je v pěstounské péči u svých příbuzných.

Nakonec se na Nelu Boudovou usmálo štěstí v roce 2018, kdy si osvojila tehdy šestiletou Alexandru, které neřekne jinak než Sašenka. Roztomilá dívenka do rodiny herečky skvěle zapadla a nyní se zdá, že bude dokonce kráčet ve šlépějích své „matky”.

Šikovná a talentovaná

Sašenka miluje pohyb, a tak není divu, že začala navštěvovat Taneční centrum Praha. Sama Nela Boudová ale nevylučuje, že by se mohla jednoho dne Saša věnovat i herectví. „Máme to tak jako naplánované se Sašenkou, že třeba z taneční konzervatoře přejde na hereckou konzervatoř,” vysvětlovala herečka, která ovšem bude Sašu podporovat naprosto ve všem, v čem se bude cítit dobře. Prozatím má ale dívenka spoustu času na výběr budoucího povolání.