Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejkrásnější róby z předávání letošních Oscarů

Nejkrásnější róby z předávání letošních Ocarů
Nejkrásnější róby z předávání letošních Ocarů
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (30)

V noci z neděle na pondělí se v Los Angeles uskutečnilo už devadesáté předávání zlatých filmových sošek. Udílení Oscarů je velký svátek, celý svět je zvědavý na to, kdo si nejprestižnější sošku odnese a také, co si celebrity vezmou na sebe. Móda k Oscarům zkrátka neoddělitelně patří.

Oscarový víkend není jen o samotném ceremoniálu, ale je s ním spojeno mnoho dalších akcí. V galerii tedy najdete fotografie nejen z červeného koberce, ale také z velkolepých party, které byly u příležitosti předávání filmových cen pořádány.

Těšit se tak můžete na úchvatné modely, které vynesly třeba Meryl Streep, Ciara, Halle Berry, Rita Ora, Helen Mirren, ale také bohužel outfity, které neměly spatřit světlo světa. A i letos se našlo několik dam, které se rozhodly celý svět šokovat svými kreacemi. Třeba Emma Watson svým fejkovým tetováním, které podle některých nebylo korektní, nebo Bleona Qereti, která přišla zcela nahá, případně Lea Michele s vyloženě ošklivým hlubokým dekoltem.

A kdo si odnesl sošku? Gary Oldman za svůj výkon ve filmu Nejtemnější hodina, nejlepší herečkou je Frances McDormand, která excelovala ve snímku Tři billboardy kousek za Ebbingem. Cenu za nejlepší režii získal Guillermo del Toro za snímek Tvář vody, který je zároveň nejlepším filmem roku. Celkem získal na devadesátém udílení filmových cen čtyři Oscary včetně výpravy a filmové hudby.

A takto to na Oscarech vypadalo: 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU