Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejbohatší celebrity oznámily šokující zprávy: Radost jim budou dělat dvojčata a trojčata!

Nejbohatší celebrity oznámily šokující zprávy: Radost jim budou dělat dvojčata a dokonce i trojčata!
Nejbohatší celebrity oznámily šokující zprávy: Radost jim budou dělat dvojčata a dokonce i trojčata!
Zdroj: Instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (22)

V posledních dnech šoubyznysem doslova otřásají zprávy o potomcích slavných! Zajímavostí ovšem je, že v těchto konkrétních případech jde o mnohačetná těhotenství, která nebývají mezi celebritami častá.

Doslova před pár hodinami se na Instagramu pochlubila svým těhotenským bříškem zpěvačka Beyoncé. Ke krásné fotografii plné květin přidala text: „Rádi bychom se s vámi podělili o svou lásku a o své štěstí. Byli jsme požehnáni a to hned dvakrát. Jsme neskutečně šťastní, že se naše rodina rozroste o dva nové členy. Děkujeme za všechna vaše krásná přání. Carterovi."
Beyoncé má se svým mužem rapperem a producentem Jayem-Z (vlastním jménem Shawn Corey Carter) dceru Blue Ivy. Na přelomu jara a léta by tedy světlo světa měli spatřit sourozenci malé Blue Ivy. Jejich pohlaví se zřejmě dozvíme až po narození. Manželé se o informace ze svého soukromí podílejí jen zcela sporadicky, a pro zajímavost - jsou považováni za nejbohatší pár šoubyznysu.

Před pár dny spatřily světlo světa dokonce trojčata zpěváka a hudebního producenta Pharrella Williamse. To, že je jeho žena Helen Lasichanh podruhé těhotná, se vědělo, že ale čeká rovnou tři miminka, se podařilo slavnému páru utajit. Manželé mají již syna, kterého pojmenovali netradičně Rocket. Jaká jména vyberou pro svá trojčátka, si zatím nechávají pro sebe. Williams je autorem hitu Happy a jeho příjmy jsou považovány na jedny z nejvyšších v šoubyznysu.

Před pár týdny porodila dvojčata slavná make-up artistka slavných Joyce Bonelli. Tahle extravagantní platinová kráska s přifouknutým hrudníkem rozhodně nestojí v pozadí, ale sama je hvězdou první třídy. Mimo jiné je členkou týmu, který se stará o vzhled sester Kardashianových, ale krásnější umí udělat i další celebrity. Zajímavostí je, že po vystudování prestižní maskérské školy pracovala na maskách pro horory. Pak se ale prý rozhodla, že chce vydělávat víc než padesát dolarů denně. Joyce má pětiletého syna Zeplina a s druhým manželem budou tedy společně vychovávat ještě dvojčata.

Prohlédněte si naší galerii, najdete v ní mnoho unikátních snímků.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU