Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Navždy sexy Cameron Diaz

Navždy sexy Cameron Diaz
Navždy sexy Cameron Diaz
Zdroj: Bonton
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Cameron Diaz (38) opět potvrzuje svou image nestárnoucí sexy pohodářky, která nezkazí žádnou legraci. Ve zbrusu nové akční komedii Zelený sršeň si zahrála sexy sekretářku Setha Rogena.

Slečna Sluníčko. Majitelka nejširšího úsměvu v Hollywoodu. Bezstarostná blondýnka, jejíž životní náplní je poskakovat po pláži. Tak se už celá léta dívají na Cameron Diaz hollywoodští režiséři a producenti.

Ale kdyby široký úsměv a blond hříva byly jejími jedinými přednostmi, nikdy by se nestala jednou z nejbohatších hvězd showbusinessu – s osobním majetkem kolem 75 milionů dolarů se na žebříčku nachází hned po Sandře Bullock a hned před topmodelkou Gisele Bündchen; v roce 2008 ji časopis Forbes dokonce prohlásil za nejlépe placenou herečku světa.

  • Její úspěchy jsou ovšem vykoupené tvrdou prací – ať už je hvězdou x-té romantické komedie, akční hrdinkou (jako v loňském filmu Zatím spolu, zatím živí, kde si zahrála po boku Toma Cruise), nebo dabuje Fionu ve Shrekovi. „Producenti mi neplatí tu spoustu peněz proto, že by prostě chtěli. Je to smlouva. Platí mi, protože očekávají, že jim ještě daleko větší sumu vydělám! Je to stejné jako v jakémkoli jiném byznysu,“ řekla v rozhovoru pro Empire.

Zdroj: Bonton

Zamilovaná? Leda do života

V průběhu let měla celý zástup pohledných více či méně přelétavých partnerů, od černovlasého fešáka Matta Dillona, přes Jareda Leto, krasavce s hlubokým pohledem, Justina Timberlakea, surfaře Kellyho Slatera, rockera Johna Mayera, vyhlášeného hollywoodského sukničkáře Bradleyho Coopera či kulturisty a modela Paula Sculfora.

  • Poslední dva partnery si na střídačku „vyměňovala“ s další kráskou bez trvalého milostného angažmá – Jennifer Aniston. Ale kromě nápadníků nemají ty dvě takřka nic společného. Zatímco Jennifer působí dojmem, že její postavení krásné a úspěšné, leč osamělé čtyřicátnice ji stále tak trochu trápí, Cameron si ho vysloveně užívá. „Jestli jsem zrovna teď do někoho zamilovaná? Jsem zamilovaná do života! Točím filmy, můžu si hrát celý den! Čeho bych proboha měla litovat?“

A jestli občas přece jen lituje toho, že dosud nemá děti? Možná. Ale pokud ano, rozhodně to nepřizná. „Víte, každý má momenty, kdy se cítí nespokojený a přemýšlí, čím by svůj život mohl zlepšit. Ale zatím nikdy mě nenapadlo, že to 'něco' by mělo být dítě. Nikdy neříkej nikdy, ale když vidím své kolegyně, jak provinile se cítí, když své děti opouštějí kvůli natáčení – ne, to nikdy nechci zažít!“ prozradila britské Vogue.

Zdroj: Bonton

Dát někomu pěstí? No problemo!

Přestože její blonďatá hříva to na první pohled neprozrazuje, její rodokmen je velmi pestrý: otec Emilio byl Kubánec, matka Billie částečně Čerokézka. Vyrůstala ve čtvrti, kde, jak říká „se každý musel umět o sebe postarat. Můj táta vždycky opakoval: musíš umět kousat stejně dobře jako štěkat.“

  • Dodnes jí nedělá problém někomu jednu vrazit – vzpomínáte na její dramatická střetnutí s obtěžujícími paparazzii?

Její otec nicméně dbal i na svéráznou duchovní výchovu: každý týden vodil své děti do kostela jiné církve, aby poznaly různá náboženství a mohly si mezi nimi svobodně vybrat. V šestnácti letech ji, už zocelenou, rodiče vyslali do Tokia na zkušenou na modelingových prknech.

Cvičení, voda, sex

„Člověk musí být realista,“ odpovídá na otázku, jak to dělá, že stále vypadá tak skvěle. „Je mi osmatřicet, nepotřebuju už chodit na večírky. Ty časy pro mě skončily. Nerada se probouzím opuchlá, nerada ztratím celý den kvůli kocovině.“

  • A pokud opravdu stojíte o zázračný recept, Cameron vám ho dá: „Pokud chce člověk uchovat, to, co má, co nejdéle, asi by měl cvičit, zdravě jíst, pít hodně vody, hodně se smát a...“ ...a tady zjistíte, že ani bez večírků se z ní nestala žádná sucharka... „…dopřávat si spoustu sexu – ano, ten taky potřebuje každá lidská bytost. Je to zdravé, je to přirozené a je to něco, pro co jsme byli stvořeni!“  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky