Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Návrhářka Geislerová odtajnila první modely

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (9)

Aňa Geislerová (34) se zařadila mezi hollywoodské star, které vedle hraní „fušují“ do módy. Když ji známá česká módní značka vyzvala k vytvoření vlastní kolekce, kývla.

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných šmejdů vymyslela novou boudu na naše celebrity. Dnes si proklepneme novou módní návrhářku Aňu Geislerovou.

Nová role pro Aňu

Aňa Geislerová je považována za českou módní ikonu. I když mně se více líbí třeba styl Dary Rolins, Aně nelze upřít osobitý vkus, v kterém se odráží fantazie, odvaha a nezávislost. Rozhodně tedy není divu, že renomovaná značka vsadila zrovna na ni. Pár měsíců po podepsání exkluzivní smlouvy jsou první modely pro podzim a zimu 2010 na světě. Některé z nich byly k vidění při focení katalogu, které proběhlo v uplynulých dnech na letišti Aeroklubu v Roudnici nad Labem. Jaké tedy budou modely známé herečky?

Aňa

Aňa Geislerová: Návrat k eleganci 30. let

Snímky naznačují, že půjde o elegantní oblečení s výraznými detaily. Kostýmy s prvky pánské módy na jedné straně a na straně druhé výrazně ženské společenské šaty (ty měla Aňa Geislerová na festivalu Berlinale a vlastně její kolekci odstartovaly) prozrazují inspiraci v prvorepublikové módě, ke které Geislerová tíhne. Modely jsou to na pohled krásné, otázkou zůstává, kolik žen si je troufne obléknout a hlavně kolika budou opravdu slušet. Síla Geislerové je totiž (vedle štíhlé postavy) v tom, že své výjimečné modely umí nosit. Tohle umění se ale spolu s oblečením bohužel neprodává… Každopádně se na podzim, kdy kolekce Aňa for pietro with love vyjede na trh, těším. A jak se líbí styl Anny Geislerové vám, milé čtenářky? Koupily byste si její modely?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky