Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Naučte se od celebrit, jak sbalit ženu svých snů!

Beyoncé a Jay Z
Beyoncé a Jay Z
Zdroj: Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Podle psychologů musí mít muž jisté kouzlo, aby se ženě zalíbil. Ovšem tím kouzlem nemusí být jen blankytně modré oči a vypracovaná postava. Bohatě stačí, když je muž vlivný nebo ještě lépe majetný, pak může vypadat řečeno kulantně i nevábně, a přesto ženy bude přitahovat.

Své by o tom mohli vyprávět pánové z naší galerie. I když je samozřejmě možné, že se ješitně domnívají, že své krásné protějšky očarovali svým vzhledem. No posuďte samy, dámy, vy byste si dokázaly představit, že s někým takovým sdílíte dobrovolně domácnost a on by přitom měl hluboko do kapsy? Asi dost těžko, že? Na druhou stranu ale takto svítá naděje mužům, kteří se zkrátka nenarodili s tělem a tváří poloboha. Když totiž máknou a vybudují si v jistých kruzích vliv (a ve finále je jedno, jestli to bude šipkařský spolek či politická strana) nebo dokážou vydělat nějakou tu kačku, tak i ženu svých snů nakonec získají. Co si o tom myslíte vy?

V galerii najdete příklady párů, ve kterých došlo k zázraku a nadpozemsky krásné ženy to daly dohromady s ... no, však se můžete podívat sami.

Viděli jste nově natočenou pohádku Kráska a zvíře?
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky