Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Divoké fotky Natálky ze Svatby: František s ní zažije divočinu!

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Zdroj: TV Nova

Natália Mykytenko působí na obrazovkách klidným dojmem. Vše, co řekne, si dvakrát rozmyslí, neunáhluje se a zdaleka nemluví tak moc jako František, se kterým se seznámila v reality show Svatba na první pohled. Na sociálních sítích je ale za dravou saň.

Natálie Mykytenko a František Gebr jsou prvním párem, který si řekl sladké ano. Sňatek proběhl, aniž by se kdy předtím viděli. Přesně v tom spočívá reality show Svatba na první pohled. Trio odborníků tam dává dohromady soutěžící na základě psychologických testů a DNA.

Těžko říci, zda se jim to povedlo u Natálie a Františka. Natálka působí jako klidná povaha, ale František rozhodně ne. „Je to takový vševěd,“ říká o něm Natálka a v jejím hlase je patrná známka jízlivosti.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Zdroj: TV Nova

„Kdybych si mohl něco přát, tak aby byla Natálka alespoň trochu ukecaná tak jako já,“ netají se ani František tím, že si je vědom této jejich rozdílnosti. Nemluvnost Natálie přičítá mimo jiné její zálibě v meditacích. „Nezvládám lidi, kteří hodně mluví. Ale každý jsme nějaký,“ dodává Natálie.

„Snad se to zlepší, dávám tomu ještě šanci,“ uzavírá optimisticky konverzaci na toto téma. Skutečnost ale může být třeba úplně jiná. Natálka na sociálních sítích působí jako rozená divoška. Na snímcích na Instagramu neváhá kouřit vodní dýmku a nebo tancovat.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Zdroj: Instagram

Může to těmto dvěma lidem vůbec vyjít? „Očekávám, že mě bude milovat takovou, jaká jsem. Že se ke mně bude chovat pozorně a s úctou. A že si po čase dáme navzájem tři dětičky, nějaké to bydlení někde v lese a bude to,“ má jasno Natálie. „V lásku na první pohled věřím, zažila jsem ji,“ říká otevřeně a s tím i, co by její partner měl splňovat.

„Alkoholismus, cigarety, hraní na automatech a všechny podobné závislosti. Plus násilí a hrubé, sprosté chování ke mně nebo k jeho rodině,“ vyjmenovala všechno, co má naopak její nový manžel zakázané. František má ke své osudové ženě taky pár výhrad.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Svatba na první pohled, Natália Mykytenko Zdroj: TV Nova

„Za nejdůležitější vlastnost u partnerky považuji empatii a otevřenost. Myslím si, že pro vztah je zásadní, aby oba byli ochotní spolu mluvit, vyjadřovat svá přání, touhy a emoce. Aby si každý uvědomoval svou osobnost a měl chuť žít vlastní život, který pak může sdílet s tím druhým,“ tvrdí on.

„Jsem velmi tolerantní, ale každý pohár má svůj okraj. Nedokázal bych tolerovat pasivitu, nechuť na vztahu pracovat, neochotu tvořit, budovat a řešit vše, co vztah a život přináší,“ tvrdí úspěšný fotograf, jenž stále nenašel tu pravou.

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Svatba na první pohled, Natália Mykytenko, František Gebr Zdroj: TV Nova

S unikátním projektem přišla televize Nova. Všichni účastníci prošli psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Z hlediska analýzy DNA se k sobě nejvíce hodí partneři, kteří mají co nejodlišnější strukturu DNA. Tak snad to Františkovi a Natálce vyjde.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky