Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Podívejte se, jak vypadá dvacet let od natáčení Natalie Oreiro z Divokého Anděla

Natalie Oreiro
Natalie Oreiro
Zdroj: Instagram
Natalie Oreiro

Zřejmě neexistuje žena středního věku, která by neznala jméno Natalie Oreiro a seriál Divoký Anděl... a možná Kachorru. Královna odpoledních telenovel se od doby, kdy jsme ji pravidelně vídali na obrazovkách, drasticky nezměnila. Může za to botox, plastika, nebo jednoduše nestárne?

Bývala inspirací malých holčiček, které hned po škole běžely domů k televizi pustit si Milagros a sledovat, jak se vyvíjí její vztah s Jose Armandem Fernandem Josém Ivem a také, čím ta nezbedná služka rozpálí do běla jeho rodinu tentokrát.

Oreiro ale není jen diva z telenovel (ačkoliv jich má na kontě hodně, s hereckým kolegou z Anděla, Facundem Aranou, si zahrála ještě v seriálu Jsi můj život). Je to také nadaná zpěvačka a se svým albem, které trhalo nejrůznější rekordy, se zastavila i u nás a dokonce před časem předala Lucii Bílé Slavíka. 

Divoký Anděl Divoký Anděl Zdroj: Instagram

Herečka původem z Uruguaye se aktuálně věnuje televiznímu moderování a soustředí se i na svou filmovou kariéru, na dospělejší role, kde ze sebe nemusí dělat ztřeštěnou holku, zblázněnou do bohatého chlapa, který by o ni v reálném světě zřejmě ani pohledem nezavadil. Natálie je dnes také zodpovědnou mámou, s manželem Ricardem Mollo mají sedmiletého syna Merlína Atahualpa.

Natalie Oreiro letos oslavila 42. narozeniny a opravdu se změnila. Je z ní dospělá žena, která v sobě ale krásku plnou života nezapře. Rysy v obličeji uvadají, jiskra z oka nezmizela. Stále by svým pohledem uhranula nejednoho fešáka. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky