Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natálie Mykytenko: Hrudník za reklamu? Od sledujících sklidila výsměch

Natálie Mykytenko
Natálie Mykytenko
Zdroj: Profimedia.cz
Natálie Mykytenko

Natálie Mykytenko si po dotočení reality show Svatba na první pohled ihned nechala vylepšit hrudník a rozjela kariéru influencerky. Za silikonová prsa ale zatím rodilá Ukrajinka sklízí pouze kritiku, podle sledujících se práce chirurga příliš nevydařila.

Natálie Mykytenko se dostala do povědomí veřejnosti díky reality show Svatba na první pohled, kde zkoušela najít životní lásku. Vědci Natálii vybrali jako ideálního partnera Františka Gebra.

Vztah dvojice ale od začátku skřípal, a tak nikoho nepřekvapilo, že z experimentu žádná světová láska nevznikla a po dotočení pořadu šel každý svou cestou.

O pár měsíců později skončila Natálie v náruči mladého komunálního politika z Mostu Marka Hrvola, jejich randění ale skončilo po třech měsících, jelikož si Hrvol údajně nezvykl na mediální pozornost, kterou vedle své partnerky měl.

Mykytenko využila rychlé slávy, na Instagramu rozjela spolupráce

Natálie Mykytenko díky mediální pozornosti nasbírala za krátkou dobu veliký počet sledujících na Instagramu a svou popularitu ihned proměnila ve slibný byznys.

Účastnice reality show se živí reklamou a za spolupráci s klinikou plastické chirurgie si nechala zdarma zvětšit prsa. Z původní velikosti jedna má dnes Mykytenko čtyřky a ráda je vystavuje.

Fanoušci ale místo toho, aby Natáliiny svůdné pózy a tanečky ocenili, kritizují její umělý hrudník, který se prý vůbec nepovedl.

Chirurgova práce je podle sledujících Mykytenko nepovedená

I když Natálie Mykytenko kvůli operaci prsou navštívila vyhlášeného chirurga Romana Kufu, výsledek operace zatím příliš ovací nesklízí.

„No tak to je šílený, vždyť je má povislá jak po třech dětech!“ „Její prsa dodržují dvoumetrový rozestup.“ „Natálčina prsa spolu asi nemluví,“ hromadí se pod každou fotkou Natálie komentáře narážející na „nepovedený“ zákrok.

Mykytenko je ale se svým vylepšeným hrudníkem nadmíru spokojená a ze zlých jazyků si nic nedělá, což dokazují i nová videa, kde svá nová prsa hrdě ukazuje svým sledujícím. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky