Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natálie Mykytenko: Po operaci prsou nečekaný rozchod, partner prý neustál slávu

Natálie Mykytenko
Natálie Mykytenko
Zdroj: Profimedia.cz

Natálie Mykytenko se před pár dny nechala vylepšit a po operaci se pyšní novými ňadry velikosti 4. Plný dekolt si ale její přítel Marek Hrvol neužije, dvojice se totiž nečekaně rozešla. 

Natálie Mykytenko se prosadila díky reality show Svatba na první pohled, kde jí tým odborníků vybral ženicha Františka Gebera. Ovšem láska mezi nimi rozhodně nepřeskočila.

I když si na konci pořadu Natálie s Františkem slíbili další vývoj vztahu, nakonec z toho nic nebylo.

Pár týdnů po skončení reality show ale Mykytenko potkala nového muže, mosteckého politika Marka Hrvola, ten ale dle slov Natálie neustál její popularitu a zájem bulváru.

Natálie Mykytenko ukázala první společnou fotografii s politikem Markem Hrvolem před pár týdny, jejich vztah ale neměl dlouhého trvání.

Natálie Mykytenko Natálie Mykytenko Zdroj: Profimedia

„Partnera už nemám. Je to novinka. Zůstali jsme kamarádi, dohodli jsme se na tom, že bude lepší jít si každý svojí cestou. Byl to na nás trošku tlak,“ prozradila účastnice reality show deníku Super.cz.

Důvodem rozchodu byl prý mediální tlak, který Hrvol odmítl snášet. „Bohužel mohu přiznat, že vztah ztroskotal na tom, že se na oba vyvíjel velký tlak. Bylo toho hodně. Byla jsem hodně vidět, sama si na to zvykám a občas to musím rozdýchat, je to pro mě nový svět. Chápu, že ne každý se vedle mě cítí uvolněně. A nemůžu ho někam tlačit,“ tvrdí Mykytenko. Ačkoliv prý přítel věděl, že bude mít jistou mediální pozornost, nakonec ho to překvapilo.

„Asi si neuvědomil, že to bude až takové. Že po tak brzké době bude hned bulvár plný Marka a Natálky. Počítali jsme s tím, ale později. Ne každý chce být vidět a zvládne to. Ne každý má rád, když se mu někdo hrabe v soukromí,“ řekla Mykytenko výše zmíněnému webu.

Zcela nové silikonové čtyřky tak nejspíš bude obdivovat nový princ na bílém koni, zatím ale Mykytenko čeká po operaci prsou ještě několikatýdenní rekonvalescence.

Nechme se tedy překvapit, kdo se dá na půvaby Ukrajinky Natálie zlákat jako další. Sama nejspíš pohledná účastnice TV seznamky dlouho nezůstane.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky