Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natálie ze Svatby na první pohled přiznala rozchod s Františkem a novou lásku

Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Svatba na první pohled, Natália Mykytenko
Zdroj: TV Nova

Jedna z dvojic z pořadu Svatba na první pohled přiznala, že již netvoří pár, a nevěsta už dokonce našla novou lásku. Fanoušci pořadu o tom sice spekulovali, ale jistotu doposud neměli. 

Konec pořadu Svatba na první pohled byl velice překvapivý. Tři ze čtyř párů na kameru řekly, že se i po natáčení pokusí ve vztahu pokračovat, to ale u sledujících budilo velké rozpaky.

Zvlášť v případě Natálie s Františkem a Petry s Reném si lidé doslova klepali na čelo. Během natáčení totiž mezi těmito dvojicemi panovala vzájemná averze, a nikdo nevěřil, že by zrovna oni mysleli svá rozhodnutí vážně.

Asi nejméně přesvědčivý byl pro všímavé diváky vztah Natálie s Františkem, v němž oba dávali najevo, že jiskra nepřeskočila ani omylem, což se nakonec skutečně potvrdilo.

Svatba na první pohled

I když po skončení Svatby na první pohled Natálie s Františkem o tom, jak to mezi sebou mají, zdatně mlžili, sledující na Instagramu jim jejich vztah vůbec nevěřili.

„Nevypadají jako dva lidi, co jsou do sebe zamilovaní. Je to jen komedie na diváky,“ shodovali se diváci v komentářích na tom, že vztah se ihned po natáčení rozpadne.

„Co je to za chlapa, který chce zůstat se ženou, která ho má totálně na háku a vyjádřila se, že z představy, že by mezi nimi něco bylo, se jí chce zvracet. To je věta, přes kterou se přece člověk s normální sebeúctou absolutně nemůže přenést. Divím se, že to Františkovi nezní nonstop v hlavě. A tak vůbec celkově se mu divím,“ psaly opakovaně Františkovy fanynky, že jeho rozhodnutí nechápou. 

Nakonec se ukázalo, že tušení diváků bylo správné, a Natálie už dokonce několik týdnů randí s úplně novým mužem, kterého potkala prostřednictvím Instagramu.

Svatba na první pohled

„Momentálně jsme s Frantou pouze přátelé. V posledním dílu jsme si dali šanci, chtěli jsme navázat nějaký bližší vztah, zkusili jsme to, ale ve finále jsme si uvědomili, že každý potřebuje do budoucna něco jiného a že si rozumíme jako přátelé. Občas si napíšeme, ale to je naše maximum, které si můžeme dát, a jsme za to rádi,“ svěřila se před pár dny Natálie Mykytenko webu LP-life.cz.

Televizní nevěsta také mimo jiné prozradila, že prožívá nový románek. „Ano, už nějakou chvilku se vídám s mladým mužem. Přišlo to z ničeho nic, najednou bum! Takže uvidíme, kam až nás osud zavede,“ netají se čerstvě zamilovaná Mykytenko.

Novou lásku prý potkala na internetu. „Klasika, bohužel… Nejsem milovníkem seznamování na sociálních sítích, ale v dnešní době to snad ani jinak nejde. Nechci zatím předbíhat. Jen vám prozradím, že jsem teď šťastná a užívám si to,“ uzavřela Natálie. Nezbývá než jí popřát mnoho štěstí, snad bude aktuální vztah úspěšnější než ten z reality show.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky