Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Miss Natálie Kočendová překonala životní trauma a je krásnější než kdy dříve

Natálie Kočendová
Natálie Kočendová
Zdroj: Profimedia

Natálie Kočendová nedávno přišla o miminko a jak sama říká, musela začít úplně od nuly, aby se postavila na nohy. Ze snímků na Instagramu to vypadá, že se jí to daří velmi dobře, dokonce se vyfotila nahoře bez!

Natálii Kočendové se tento rok skutečně několikrát obrátil celý svět naruby. Krásná modelka zažila obrovské pocity štěstí, které ale vystřídal strmý pád na dno!

Kočendová se umístila třetí v soutěži Miss Czech Republic a měla před sebou skvěle rozjetou kariéru, pak ale přišlo nečekané těhotenství s barberem celebrit Laky Royalem a Natálie se rozhodla, že vymění přehlídková mola za mateřství!

Misska i její partner se na narození miminka velmi těšili a pravidelně se chlubili rostoucím bříškem Kočendové na sociálních sítích. Rodinné štěstí ale ukončila děsivá tragédie, modelka v šestém měsíci nečekaně potratila!

Natálie Kočendová Natálie Kočendová Zdroj: Profimedia.cz

Když Natálie Kočendová zveřejnila snímek sebe, jak v náruči drží mrtvého syna, vyvolalo to obrovský zájem veřejnosti i médií. Modelka otevřela téma, které je podle maminek velikým tabu!

Kočendová se dokonce krátce po potratu nechala nafotit jak pláče, aby měla zachycené i tyto těžké chvíle. "Včera jsem se sešla s mým kamarádem fotografem Adamem a jeli jsme do lesa, kde jsme si sedli, nastavili foťáky a povídali. Řekla jsem mu vše dopodrobna. Vznikly REAL fotky. Žádný photoshop, žádný makeup, neupravené vlasy, ale REÁLNÉ EMOCE. Bylo to pro oba velmi těžké. Ale takhle se momentálně cítím. Zlomená, tou obrovskou ztrátou jsem přišla o kousek sebe. Ale víte co? Stal se ze mě jiný člověk. Člověk, který si váží VŠEHO! Každé sekundy!" napsala tehdy na svůj Instagram.

Dnes se však cítí silnější než kdy dřív a už se opět dokáže usmívat a radovat z maličkostí, a aby nebyla smutná, snaží se být neustále v pohybu. Cílem jejího posledního výletu se staly Satinské vodopády v Beskydech, kde se odvázala a odhodila tričko i podprsenku!

Natálie Kočendová Natálie Kočendová Zdroj: Instagram Natálie Kočendové

"Na celém světě není nic silnější než žena, které se svět úplně rozpadl, a dokázala si ho vystát úplně nanovo," napsala Natálie Kočendové ke své poslední fotce a o pár postů níž se ukázala sledujícím nahoře bez!

Samozřejmě ne zepředu, to by nejspíš pánům z jejich chirurgicky vylepšených ňader mohl vypadnout zrak! Z fotek je ale znát, že krásná Miss už má nejhorší období za sebou.

Modelka je navíc sexy jako nikdy dřív.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky