Ve vile Love Island je aktuálně pět párů a tři bombshells, které mohou vzniklé páry rozdělit a zahýbat celým vývojem soutěže.

Už od první chvilky bylo jasné, že modelka Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže krásy, pořádně zamíchá kartami. Bývalá přítelkyně Laky Royala se totiž zakoukala do fotbalového brankáře Davida, který však v současné chvíli tvoří pár s Naty.

Vztahy mezi účastníky jsou zatím přátelské a Kočendová je ráda, že do partičky rychle zapadla. "Z přijetí jsem byla opravdu nervózní, ale dopadlo to skvěle, za což jsem velice ráda," svěřila se Natálie moderátorce Zorce Hejdové. Zatímco modelka je z mladého fotbalisty úplně naměkko, u diváků zatím David příliš sympatií nesklízí.

Diváci Davida nesnáší

Vzájemná přitažlivost mezi Davidem a Natálií Kočendovou je více než evidentní. Dvojice ze sebe nemůže spustit oči a vzájemně spolu cvrlikají jak dva zamilovaní puberťáci.

Ačkoli recoupling proběhne až dnes večer, Natálie se netají tím, že si během něj za svého partnera večer vybere Davida a zdá se, že právě mezi nimi vznikne první reálný pár seznamovací reality show. "Vydržíme si spolu povídat celé hodiny," přiznala zakoukaná Kočendová.

Diváky ale výběr missky velice překvapil. David se totiž podle nich nechová zrovna nejlépe. Fanouškům pořadu vadí fotbalistovo vyjadřování a irituje je také jeho přízvuk, díky kterému většina lidí nerozumí, co David zrovna vypráví. Modelka se ale na fešného blondýna dívá zcela odlišným pohledem a evidentně zatím veškeré nedostatky přehlíží. Jak nakonec dopadne přeskládání stávajících párů a jak se bude vztah prvních hrdliček vyvíjet, se dozvíte dnes večer na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

Kočendová má ve výběru partnera jasno

Související články