Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Do Love Islandu nastoupila Miss Kočendová: Proč se rozešla se slavným barbrem?

Natálie Kočendová a Laky Royal
Natálie Kočendová a Laky Royal
Zdroj: Profimedia
Natálie Kočendová a Laky Royal

Natálie Kočendová ještě před pár měsíci tokala se svým partnerem Laky Royalem, se kterým byla zasnoubená a dokonce čekali společné dítě, o které bohužel krásná blondýnka přišla v šestém měsíci těhotenství. Krátce po oznámení rozchodu se ale modelka rozhodla nastoupit do Love Islandu a najít novou lásku. Podle fanoušků tímto krokem velice klesla.

Natálie Kočendová je novou bombshell ve vile Love Island a její účast v televizním projektu byla pro všechny velikým překvapením.

Modelka totiž oznámila v půlce června rozchod se svým snoubencem Laky Royalem a o pár dní později dorazila na casting do seznamovací reality show. Kočendová tvrdí, že za rozpadem vztahu stály hlavně odlišné cíle. Zatímco modelka plánovala hvězdnou kariéru, její partner už chtěl rodinu.

"Důvodů bylo víc. Bývalý přítel je například o 11 let starší, takže už chtěl miminko a já se chtěla teď soustředit na kariéru," prozradila v pořadu Beach Hut, který je součástí nové série Love Islandu a přináší divákům speciální rozhovory a bonusy. Ještě před nedávnem přitom Kočendová tvrdila, že si s partnerem přeje tři nebo čtyři děti a další má v plánu adoptovat. Náhlá změna názoru je podle fanoušků podivná a hvězdě přehlídkových mol jde především o mediální pozornost.

U fanoušků klesla

"Upřímně, nečekala jsem, že se zúčastní pro této podřadné show. Sleduji ji velice ráda, ale přijde mi, že od rozchodu je úplně změněná. Nevím, jak to popsat, každopádně jí držím palce," opakují se sledující Natálie Kočendové v komentářích.

Kočendová se podle fanoušků chce za každou cenu předvádět před kamerou a přechodem ze světových soutěží do Love Islandu u nich klesla.

"Od celosvětové soutěže k tomuhle? Jako vážně?" ptají se lidé Natálie, zda skutečně měla účast v reality show zapotřebí. Krásná blondýnka se ale netají tím, že do vily přišla právě za účelem zviditelnění a třeba nakonec potká pravou lásku. Necháme se překvapit.

Kočendová zamíchá kartami ve vile, kdo půjde z kola ven?

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky