Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sexy víc než maminka? Natálie Jirásková zásobuje sociální sítě odvážnými snímky

Natálie Jirásková
Natálie Jirásková
Zdroj: Profimedia
Natálie Jirásková

Půvabná Natálie Jirásková je dcerou jedné z nejúspěšnějších českých modelek Ivy Kubelkové. V jejich případě rozhodně nepadlo jablko daleko od stromu. Natálka má stejně jako její matka plné rty, krásné hnědé oči, nadupaný dekolt a vyzývavý pohled. Do modelingu a reklam se tak zapojila ve velmi brzkém věku. 

Už ve svých osmnácti letech si prošla menší změnou image. Svou přírodní tmavou barvu vlasů odbarvila na blond. "Když si vaše díte chce jít vlastní cestou, nemá smysl mu bránit. Speciálně když vidíte, jak je šťastné," okomentovala na Instagramu změnu své dcery Iva, která je po celou svou modelingovou kariéru brunetka. 

Škola místo modelingu

Na modelingovou dráhu se Natálka dala už v pouhých patnácti letech. Výdy ovšem měla srovnané, jak to s kariérou má, školu měla na prvním místě. Jednu dobu si od modelingu dala i pauzu, bylo to v době, kdy se chystala na přijímačky na gymnázium. Všechny své kroky a obzvlášť ty modelingové konzultuje se svou maminkou Ivou, která tohle prostředí moc dobře zná. Obě dvě jsou například tváří jedné dekorativí kosmetiky. Zda bude kariéra Natálky stejně úspěšná jako její maminky, ukáže terpve čas. 

Kopie maminky 

Sociální sítě Natálky jsou plné odvážných fotografií. Osmnáctiletá blondýnka si je svých předností moc dobře vědoma. Nebojí se přidat fotografie v plavkách, nebo upnutém oblečení. Komentující lichotkami rozhodně nešetří, často ji přirovnávají právě k její mamince Ivě Kubelkové. Nápadníky by tak mohla Natálka přehazovat vidlemi, všichni mají ovšem smůlu. Krásnou modelku ulovil populární zpěvák Adam Mišík. “Dali jsme se dohromady tak, že jsme se začali pomalu vídat. Chodili jsme na kafe a z toho vznikl vztah. Bylo to čistě soukromě mezi námi,” prozradila o jejich seznámení Natálka pro extra.cz

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky