Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jirásková září štěstím: Adam Mišík ji překvapil romantickým dárkem

Natálie Jirásková a Adam Mišík
Natálie Jirásková a Adam Mišík
Zdroj: Profimedia
Natálie Jirásková a Adam Mišík

Dcera Ivy Kubelkové, Natálie Jirásková, v listopadu oslavila své 18. narozeniny a její přítel Adam Mišík jí věnoval výlet za hranice. Hrdličky pak společně odletěly do Říma a fanouškům se pochlubily snímky z romantické dovolené.

Natálie Jirásková minulý rok v listopadu vstoupila mezi plnoleté a její partner Adam Mišík výběr narozeninového dárku rozhodně nepodcenil. Své krásce zpěvák věnoval romantický výlet do Říma.

Ačkoliv už Natálka svůj den D měla na konci loňského roku, do zahraničí se zamilovaná dvojice vydala teprve před pár dny. 

"Děkuji za tento nádherný dárek k narozeninám, lásko. Navždycky vděčná," ozvala se dcera Ivy Kubelkové svým fanouškům na Instagramu z hlavního města Itálie. Jirásková přidala několik fotografií z romantické cesty a v komentářích si následně Natálie s Adamem vzájemně vyznali lásku. "Love u pancake," napsal zpěvák vzkaz.

Mišík skvěle zapadl do rodiny

Adam Mišík a Natálie Jirásková svůj vztah potvrdili minulý rok v červnu po pár týdnech randění. Netrvalo ale dlouho a dvojice se rozhodla bydlet pod jednou střechou. 

Natálka se v listopadu přestěhovala do společné domácnosti se zpěvákem a od té doby bez sebe nedají ani ránu. 

Svého potenciálního zetě si oblíbili i rodiče Jiráskové, Iva Kubelková s Georgem Jiráskem, kteří si s Mišíkem už několikrát vyrazili do společnosti a z fotografií je patrné, že mladý hudebník skvěle zapadl do rodiny. Nezbývá než zamilované dvojici popřát mnoho štěstí i do budoucna. 

Natálka Jirásková byla z dárku v podobě výletu do Říma nadšená

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky