Natálie Grossová měla odjakživa sen stát se slavnou zpěvačkou, kvůli otci, který se angažoval v politice ale neměla na růžích ustláno.

Už jako dítě často slýchala, že měla vše v životě zadarmo a cestičku jí vyšlapal právě Stanislav Gross, který si prošel funkcemi jako místopředseda vlády či ministr vnitra.

Narážky na otcovu práci a postavení byly pro Natálku denním chlebem, na toto období ale vzpomíná nerada.

Jsem strašně ráda, že už to nemusím zažívat

"Na natáčení jsem si prošla úplně prázdnou školou ve tmě... ty flashbacky ze základní školy byly šílený a řeknu vám, že jsem strašně ráda, že už to nemusím zažívat," svěřila se Natálie Grossová na Instagramu. "Všem přeji pevné nervy, buďte na sebe hodní," vzkázala zpěvačka svým sledujícím.

O šikaně ostatně sexy brunetka promluvila už před časem v rozhovoru pro Extra. "Buďme upřímní. Já jsem nikdy neměla ve škole fajn partu. Nikdy mě moc nebrali, a když jsem zrovna byla na gymplu, zažila jsem i šikanu, což nebylo úplně fajn přesně z toho důvodu, že jsem dělala i něco mimo školu a ostatní ne, takže tam asi byla nějaká závist," přiznala Grossová s tím, že ve škole byla často úplně osamocená.

"Já jsem tam byla ten jedinec, který se tam absolutně s nikým nebavil. Byly to takový ty blbosti, kdy jdete na oběd, oni sedí v kroužku, vy si k nim chcete sednout, a oni vám řeknou, že ne, běž si sednout jinam. Teď už by mi to nic neudělalo, protože jsem už nějakým způsobem obrněná, ale jak jsem byla malá, neuměla jsem se bránit, tak mě strašně mrzelo, že mě neberou do toho kolektivu," zavzpomínala Natálie na bolestivé období, které má ale naštěstí dávno za sebou a svůj sen o kariéře zpěvačky si nakonec opravdu splnila díky muzikálům, v nichž pravidelně účinkuje.