Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Natálie Grossová: S mamkou a sestrou se umíme pohádat, ale máme skvělé vztahy

Natálie Grossová a Denisa Grossová
Natálie Grossová a Denisa Grossová
Zdroj: Profimedia
Natálie Grossová a Denisa Grossová

Jeden z největších talentů české hudební scény, mladá zpěvačka Natálie Grossová, se nijak netají tím, že má velmi blízké vztahy se svou rodinou. S maminkou Šárkou Grossovou a starší sestrou Denisou jsou skutečně sehraný trojlístek. I když jejich vztahy vypadají idylicky, umí se ale “holky Grossovy” také pohádat, jak prozradila sympatická umělkyně pro Kafe.cz.    

Dceru bývalého premiéra Stanislava Grosse řada lidí v minulosti pokládala za protekční dítě. Od té doby ale mladá zpěvačka měla nespočet příležitostí dokázat, že to není pravda. Natálie Grossová má skutečný talent a je nejen vynikající zpěvačka, ale má také herecké nadání. Díky tomu mohla nyní například nadabovat a do českého jazyka nazpívat písničky Ariel, hlavní hrdinky nové hrané pohádky Malá mořská víla z dílny studia Disney.

“Hrozně jsem si to užila, protože původní kreslená Malá mořská víla byla vždycky moje nejoblíbenější disneyovka a už jako malá jsem si všechny písničky z téhle pohádky doma zpívala. Na premiéru jsem ale bohužel nemohla, protože jsem zrovna hrála představení Okno mé lásky,” prozradila Natálie Grossová pro Kafe.cz.

“Díky tomu se stalo, že maminka a babička film viděly dříve, než já sama. Moc se jim to ale líbilo a všude ho doporučují. Moje maminka se na mě chodí podívat hodně často, protože mě vždy podporovala a když jsem byla mladší, tak mě na představení, kam jsem nemohla sama, vozila. Jsem jí za to moc vděčná,” uvedla mladá zpěvačka a herečka. 

Sestra je moje nejlepší kamarádka

“Sestra se na mě moc dívat nechodí, protože většinou v představeních hraje se mnou. Je ale zároveň moje nejlepší kamarádka a jsem ráda, že máme také s mamkou tak dobrý vztah. Samozřejmě že na sociálních sítích to vždycky vypadá růžově, ale umíme se i pohádat. Nikdy se ale nezlobíme dlouho. Speciálně se sestrou už o tom většinou za deset minut zase nevíme a už se smějeme,” popsala nadstandardně dobré vztahy Natálie Grossová pro Kafe.cz.

“Jsem vážně ráda, že to takhle je. Když slyším od jiných holek v mém věku, jak šílené mají vztahy s rodinou a jak se hádají, tak jsem skutečně velmi vděčná,” dodala nadaná kráska. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky